Наші проєкти

Наші проекти охоплюють широкий спектр тем, пов'язаних з дітьми, і їх головна мета - зробити наше місто кращим місцем для виховання та розвитку наших малюків. Кожен проект відображає нашу невпинну віру в потужну силу змін і нашу готовність віддати всі сили, щоб зробити ці мрії реальністю.

Львівщина, дружня до родин

Львівщина, дружня до родин

Проєкт "Львівщина, дружня до родин" - інтерактивний веб-ресурс з картою та каталогом послуг для сімей, жінок та дітей у 73 громадах Львівської області.
Детальніше
Врахування потреб маломобільних груп

Врахування потреб маломобільних груп

Сприяємо створенню безбар'єрного середовища для маломобільних груп, включно з жінками з дітьми.

Детальніше
Дитячі простори у громадах Львівщини

Дитячі простори у громадах Львівщини

Проєкт створення дитячих куточків у 7 громадах Львівської області для поєднання догляду за дітьми та саморозвитку батьків.

Детальніше
Заклади, громадського харчування, дружні до дітей

Заклади, громадського харчування, дружні до дітей

Перша ініціатива групи активних батьків м. Львова, яка стала платформою для створення “ГО Батьки в дії” у 2015 році.

Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова