Врахування потреб маломобільних груп

Сприяємо створенню безбар'єрного середовища для маломобільних груп, включно з жінками з дітьми.
Врахування потреб маломобільних груп

Жінки та чоловіки, які доглядають за немовлятами у візочках, також відносяться до маломобільних категорій, яким для повноцінного пересування містом також потрібні спеціальні пристосування (пандуси, схили, широкі двері тощо). З початку заснування організації тема створення безбар'єрного громадського простору є однією із основною, яку ми просуваємо усіма можливостями. Так, за можливості ми проводимо аудити доступності новозбудованих вулиць (наприклад, вул. Личаківської, Замарстинівської, Б. Хмельницького у м. Львів) та надаємо свої рекомендації щодо потреб місцевій владі. Також спільно із партнерами ми інспектували Головний залізничний вокзал м. Львова на доступність, приймаємо звернення щодо інших публічних закладів щодо їх облаштування для маломобільних категорій, потреб пасажирів із дітьми, пристосування Львівської міської ради для потреб людей із інвалідністю та потреб відвідувачів із дітьми, брали участь у напрацюванні стратегії безбар’єрності (ініціативи Першої леді О. Зеленської), консультуємо органи влади громад щодо стратегічного планування просторів для потреб маломобільних категорій та інклюзивного розвитку громад.

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова

© 2024 Громадська організація "Батьки в дії". Всі права застережено!

Розробка сайтів - Abra Agency
Ви переглядаєте розробницьку версію сайту. Ми активно працюємо над завершенням розробки і найближчим часом зробимо сайт повністю доступним для вас. Дякуємо за вашу терплячість та підтримку. Ви найкращі!