Блог

Інформаційний ресурс для активних батьків зі свідомим ставленням до виховання дітей. Новини, поради фахівців, історії успіху та ідеї для покращення умов у вашому місті. Приєднуйтесь до змін!

Поєднати непоєднуване: знайти час на мрію

Поєднати непоєднуване: знайти час на мрію

Чи думали ви колись про те, аби займатися з дитиною однією справою? А як поєднати захоплення і вписатися у жорсткий графік? Історія однієї маленької дівчинки і її мами, яка спробувала детальніше з'ясувати чому її донечка так любить балет і, водночас, присвятити собі трохи часу.

Детальніше
Читати допис повністю
Місце, звідки повертаєшся добрішим

Місце, звідки повертаєшся добрішим

У ведмежому притулку "Домажир" щасливо продовжується історія не одного ведмедя. Потап, Настя, Машутка, Бодя, Христина, Тайсон, Маня - ті, кого наразі вдалось порятувати від жорстокого поводження їхніх власників, переселити з кліток у максимально природні умови та надати психологічну реабілітацію. Це місце однозначно стане улюбленим як для маленьких так і дорослих львів'ян.

Детальніше
Читати допис повністю
«Доула» - допомога при пологах

«Доула» - допомога при пологах

Більшість українських жінок не знають, хто ж така «доула», в той же час в Європі та США вагітні та породіллі вже багато років користуються послугами доул. Це - жінки, які надають консультації вагітним та супроводжують їх під час пологів і після них, надаючи підтримку та потрібну інформацію. У Львові, як і в інших українських містах, вже є практикуючі доули. Ми вирішили поговорити з однією з них, сертифікованою доулою Лідією Коноваленко, яка ознайомить нас зі всіма цікавинками свого фаху.

Детальніше
Читати допис повністю

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова

© 2024 Громадська організація "Батьки в дії". Всі права застережено!

Розробка сайтів - Abra Agency
Ви переглядаєте розробницьку версію сайту. Ми активно працюємо над завершенням розробки і найближчим часом зробимо сайт повністю доступним для вас. Дякуємо за вашу терплячість та підтримку. Ви найкращі!