Дитячі простори у громадах Львівщини

Проєкт створення дитячих куточків у 7 громадах Львівської області для поєднання догляду за дітьми та саморозвитку батьків.
Дитячі простори у громадах Львівщини

За підтримки Українського жіночого фонду у рамках коаліції “1325.Львівщина” нашою командою було облаштовано 7 просторів у 7 громадах Львівщини дитячими куточками, щоб жінки чи чоловіки, які доглядають за дітьми та не мають з ким їх залишати для власного навчання, роботи чи реалізації ініціатив, могли їх брати з собою, таким чином поєднувати доглядову працю і саморозвиток.

Дитячі куточки створені за наступними адресами: с. Баня-Лисовицька та інші.

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова

© 2024 Громадська організація "Батьки в дії". Всі права застережено!

Розробка сайтів - Abra Agency
Ви переглядаєте розробницьку версію сайту. Ми активно працюємо над завершенням розробки і найближчим часом зробимо сайт повністю доступним для вас. Дякуємо за вашу терплячість та підтримку. Ви найкращі!