Львівщина, дружня до родин

Проєкт "Львівщина, дружня до родин" - інтерактивний веб-ресурс з картою та каталогом послуг для сімей, жінок та дітей у 73 громадах Львівської області.
Львівщина, дружня до родин

Перейти до проєкту

Найновіший проект ГО “Батьки в дії”, що реалізовується у 2024 році завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проекту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Проект передбачає розробку інтерактивного інформаційного веб-сервісу “Львівщина, дружня до родин” та промоційних друкованих матеріалів для внутрішньо переміщених осіб щодо послуг для сімей, жінок та дітей, які доступні у приймаючих громадах.

Такий веб-ресурс - це розширений інформаційний інтерактивний каталог та карта закладів, установ та організацій, які постійно надають послуги пов'язані із вагітністю, народженням та раннім доглядом за дітьми, а також соціальних послуг для ВПО, різних видів допомоги і послуг у кризових ситуаціях, а також інформація про заклади, які можна відвідувати із відповідною зручністю із дітьми.

Проект створюється з метою розширення соціальних, інтеграційних та економічних можливостей жінок із дітьми, в т.ч. ВПО у 73 громадах Львівщини та ставить собі за ціль мотивування закладів короткого перебування сімей із дітьми (закладів харчування, коворкінгів, громадських центрів, ЦНАПів, бібліотек та ін.) стати пристосованим для поєднання економічної діяльності жінок та необхідності догляду за дітьми.

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова

© 2024 Громадська організація "Батьки в дії". Всі права застережено!

Розробка сайтів - Abra Agency
Ви переглядаєте розробницьку версію сайту. Ми активно працюємо над завершенням розробки і найближчим часом зробимо сайт повністю доступним для вас. Дякуємо за вашу терплячість та підтримку. Ви найкращі!