background
Повернутися до списку

Агенція економічного розвитку PPV м. Львів, вул. Шота Руставелі, 12

Батьки в дії
Підтримка жіночого підприємництва

PPV Knowledge Networks — агенція економічного розвитку. Розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв’язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Надаємо послуги з проектного менеджменту, консалтингу, аналітики для бізнесу та організацій. Працюємо у Львові з 2008 року.

Місія:

розвиток бізнесів з високою доданою вартістю та створення інтелектуально-містких бізнес-мереж.

Цінності:

Незалежність Добросовісність Інноваційність Співпраця Фокусуємось на галузях з високою доданою вартістю, що мають значний потенціал розвитку в Україні:

Зелена економіка: реалізовуємо проекти із ресурсоефективності підприємств та територій, просуваємо відновлювальні джерела енергії, екологічні технології на виробництвах, розвиваємо ринки енергоефективності у комунальній сфері тощо. Креативна економіка: розвиваємо підприємців у сфері культурних та креативних індустрій, зокрема проводимо тренінги та школи, готуємо аналітику та інвестуємо у стартапи. PPV Knowledge Networks є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові, щоб був створений в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР у 2017-2020 роках.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Шота Руставелі, 12
Телефон:
+380676747012
Електронна адреса:
INFO@PPV.NET.UA
Вебсайт:
https://www.ppv.net.ua/uk
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-07-02

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Галицький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м. Львів)

м. Львів, вул. Грушевського, 16

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Baby Center "Друзi" (вул. Саксаганського)

м. Львів, вул. Саксаганського, 14

Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Сімейний психолог Валерій Бессараб

м. Львів, вул.Романчука, 11/2

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Жінки в бізнесі Львів

м. Львів, вул. Франка, 18

Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова