background
Повернутися до списку

Сімейний психолог Валерій Бессараб м. Львів, вул.Романчука, 11/2

Батьки в дії
Перинатальні та сімейні психологи

Консультація та терапія з таких питань: Тривога. Кризові стани: розлад тривожності, панічні атаки, страхи, фобії, неврози, ОКР та нав'язливі думки.

Депресія. Вигорання, хронічна втома, самотність, суїцидальні настрої, пережити втрати та смерть близьких, травми, насилля, ПТСР, хвороби.

Самовдосконалення. Практичний психолог допомагає зрозуміти себе і свою цінність, свої емоції, сенс життя та цілі. Впоратись з агресією, почуттями обов'язку і вини, інфантильністю. Стати ефективнішим, навчитись поважати та любити себе, відстоювати кордони і казати НІ.

Комунікація та стосунки. Відносини, спілкування з соціумом, з партнером, колишнім, батьками, дітьми, колегами. З'ясувати що відчуваєш. Зробити вибір. Пережити зраду. Любовні трикутники. Одруження та діти. Аб'юз, газлайтинг та булінг. Також працюю з проблемами сексуального характеру і з ЛГБТ+.

Кар'єрний ріст та бізнес. Стрес, вибір професії/ бізнесу, втрата бізнесу/роботи, вигорання, конфлікти, труднощі з керівництвом або з підлеглими, трудоголізм, самоорганізація, прийняття важких рішень, тайм-менеджмент, work&life balance, коучинг і особистий ріст

Психосоматика. Посприяю вивільненню від болісних або дискомфортних фізичних проявів в тілі які викликані стресом, тривогою, постійним психічним напруженням, внутрішнім конфліктом, ПТСР.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул.Романчука, 11/2
Телефон:
+380632286339
Електронна адреса:
psyhologvb@gmail.com
Вебсайт:
https://psyholog-lviv.com.ua/psiholog-dlya-par/

Оновлено: 2024-04-02

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Центр психотерапії "Верде" (Романчука)

м. Львів, вул. Романчука, 14

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Центр здоров'я родини Людмили Лотоцької - Волкової

м. Львів, вул. Олександра Кониського, 9/2а

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Агенція економічного розвитку PPV

м. Львів, вул. Шота Руставелі, 12

Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Школа репродукціі Parens

м. Львів, вул. К. Левицького, 55а

Медичний супровід вагітності
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова