background
Повернутися до списку

Baby Center "Друзi" (вул. Саксаганського) м. Львів, вул. Саксаганського, 14

Батьки в дії
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців

У мережі дитячих центрiв розвитку «Друзi» м. Львів проводяться розвиваючі заняття для дітей раннього віку від 9 місяців до 3-х років.

Монтесорі Особливості занять раннього розвитку: Розвиваючі заняття спрямовані на створення міцного емоційного зв’язку малюка з мамою, батьком, також взаємодії з однолітками, вміння адаптуватись в соціумі Основа- ігри-вправи за методикою Марії Монтесорі, спеціально адаптовані для дітей раннього віку. Вони спонукають малят до самостійного вирішення завдання. Це стимулює їх розвиток, а педагог є помічником. Новітні методики раннього розвитку, зокрема Монтесорі, Лупан, Дамана, Нікітіних і відповідають віковим здібностям та можливостям дітей раннього віку. Різноманітні пісні, забавлянки, музично-ритмічні вправи, що розвивають емоційну сферу малюків. Фізкультхвилинки, гімнастика – забезпечують розвиток загальної моторики, координації рухів, просторових уявлень Різноманітні вправи, пальчикова гімнастика на розвиток дрібної моторики, малювання, ліплення, що стимулюють розвиток мовлення у дітей раннього віку. Метою таких занять є створення розвиваючого середовища, яке спонукає до розвитку пізнавальної діяльності та індивідуальний підхід до кожної дитини, як особистості.

Основним завданням розвиваючих занять є гармонійний розвиток дітей: загальної та дрібної моторики, сенсорних відчуттів, мислення, мовлення, пам’яті, уваги та створення позитивного настрою, що є запорукою ефективного розвитку дитини.

Заняття триває 50 хв., в групі до 7 дітей! Перше-пробне заняття у «Друзi» – безкоштовне!

Baby-fitness У віці від 1 до 3 років більшість дітей не можуть всидіти на місці, адже рух – це розвиток, пізнання навколишнього світу. У ранньому віці важливо підтримати цю активність малюка, а тим паче спрямувати в правильне русло гармонійного фізичного розвитку. Бебі-фітнес – це курс спеціально розробленої гімнастики для дітей раннього віку від 1 до 3 років. Тут дитина привчається до простих фізичних вправ, ознайомлюється з елементами спорту, розвиває велику та дрібну моторику.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Саксаганського, 14
Телефон:
+380673106720+380934510281
Електронна адреса:
babycenter.lviv@gmail.com
Вебсайт:
https://babycenter.lviv.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-02-14

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Галицький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м. Львів)

м. Львів, вул. Грушевського, 16

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Поліклінічне відділення ВП «4-а Лікарня» КНП Львівського ТМО 2

м. Львів, вул. Я.Стецька, 3

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Жінки в бізнесі Львів

м. Львів, вул. Франка, 18

Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Агенція економічного розвитку PPV

м. Львів, вул. Шота Руставелі, 12

Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова