background
Повернутися до списку

Спеціалізоване консультативно-діагностичне відділення з жіночою консультацією КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 6

Батьки в дії
Медичний супровід вагітності
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення

КНП ЛОР ''Львівський обласний клінічний перинатальний центр''

Перинатальний центр - це спеціалізована медична установа, яка надає комплексні медичні послуги на етапі підготовки до вагітності, ведення вагітності, пологів, виходжування новонароджених від 500 г. та супроводу дітей до повноліття.

У закладі діє освітня платформа "Перинатальний Світ"

Перинатальний Світ - це освітня платформа, присвячена перинатальній медицині та здоров'ю матері й дитини. Наша мета - надати доступну та якісну інформацію про вагітність, пологи, догляд за новонародженим та післяпологовий період.

На нашій платформі ви знайдете широкий спектр освітніх матеріалів, які розроблені професіоналами з медичного та наукового середовища. Ми пропонуємо онлайн-курси, статті, відео-лекції та практичні поради, щоб допомогти вам отримати необхідні знання та навички для здорового та щасливого материнства.

У КНП ЛОР ''Львівський обласний клінічний перинатальний центр'' діє "Академія батькіства"

Наші лікарі підготували корисні лекції та інтерактивні заняття. Основні теми занять: Як забезпечити успішне грудне вигодовування. Робота банку грудного молока у перинатальному центрі. Що потрібно знати мамі для того, щоб подбати про зубки малюка ще до народження. Пологи. Коли їхати в пологовий будинок? Періоди пологів та партограма. Кесарів розтин та інші інвазивні медичні втручання в пологах. Особливості догляду за малюком після виписки з пологового будинку. Знечулення пологів. Епідуральна та спінальна анестезія. Харчування дітей протягом першого року життя.

Спеціалізоване консультативно-діагностичне відділення з жіночою консультацією пропонує якісні медичні послуги пацієнткам різних вікових груп: від консультацій гінеколога дитячого та підліткового віку до оглядів та консультацій жінок 50+ Планування та ведення вагітності згідно договору з НСЗУ, післяпологова реабілітація.

Лікарі які ведуть облік вагітності: Олена Вікторівна Свищо - завідувачка, лікар акушер-гінеколог Мила Наталія Степанівна - лікар акушер- гінеколог Брода Марія Богданівна - лікар акушер- гінеколог Горнятко Юлія Ігорівна - лікар акушер- гінеколог Іванів Людмила Ярославівна - лікар акушер- гінеколог Уляна Юріївна Дем'янчук - лікар акушер- гінеколог Наталія Констнтинівна Дзюбенко - лікар акушер- гінеколог Саганський Ярослав Володимирович - лікар акушер- гінеколог Манько Марія Ярославівна - лікар акушер- гінеколог Каталах Леся Миколаївна - лікар акушер- гінеколог Копись-Кушнір Оксана Ігорівна - лікар акушер- гінеколог Галина Миронівна Матвійчук -лікар акушер- гінеколог

У перинатальному центрі працює Гінекологічний кабінет безбарʼєрного доступу Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу в акушерсько-гінекологічному відділенні лікарні враховує потреби жінок з інвалідністю, жінок літнього віку та інших вразливих верств населення. Медичну допомогу можуть отримати всі жінки, незалежно від способу пересування (крісло колісне, милиці, протези тощо), порушень опорно-рухового апарату, віку та статусу, наявності різних порушень та захворювань.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 6
Телефон:
+30971165334
Електронна адреса:
percentr.lviv@gmail.com
Вебсайт:
https://www.perinatal.center/osvitnyaplatforma
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-11-26

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Львівський перинатальний центр

м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 6

Пологові будинки
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Фітнес клуб "Ліга"

м. Львів, вул. Шафарика, 16А

Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний заклад Lviv Medical Center

м. Львів, вул. Довга, 56

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

МініПоліКлініка (Миська)

м. Львів, вул. Миська (Врубеля), 42/1

Медичний супровід немовлят
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова