background
Повернутися до списку

Майстерня Знань м. Львів, вул. Княгині Ольги, 98к

Батьки в дії
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення

Послуги навчального центру для дітей "Майстерня Знань": Навчання Творчість Табір тітоньки Сови Садок повного дня Міні садок Група продовженого дня "Сова" Навчання для дорослих Прокат костюмів Індивідуальна робота

Курси батьківства Турбота про маля починається задовго до його народження. Майбутня мама вирішує безліч питань -консультується в лікаря, здає аналізи, робить необхідні покупки. А ще вона має багато гуляти, бути врівноваженою та, бажано, щасливою. Навчитися правильно дихати, а згодом - прикладати дитя до грудей, купати, доглядати…

Тут проводять курси для вагітних і викладають всю потрібну інформацію за два тижні, в 6 занять по 90 хвилин:

Підготовка до пологів. Партнерські пологи. Грудне вигодовування. Догляд за немовлям. Турбота про себе. Ростимо здорового та щасливого малюка.

Ви освоїте практику дихання, щоб легше перенести пологи. Окреме заняття присвячене корисному фітнесу: ви навчитеся робити вправи для вагітних, щоб розвантажити спину та тримати тіло в формі.

Щоб утримувати гармонію, проводимо заняття «Арт-терапія для вагітних».

Розвиваючі заняття для дітей 1-3 років

Що входить в програму ранній розвиток “Зернятко”? Розвиваючі заняття для малюків віком від 1 до 3 років проводяться в ігровій формі. Зосереджуємо увагу на те, щоб у цьому віці дитина осягнула усі важливі функції та знання:

Розвивати дрібну моторику рук дуже важливо не тільки для координації рухів, а й для майбутнього письма і красивого почерку. Для цього на заняттях в роботі ми використовуємо різні матеріали, а саме: пальчикові фарби, екотісто, шнурування, прищіпки, ґудзики, пісок, крупи, бобові і т.д.

Заняття з розвитку мовлення дуже потрібні у віці 2-3 роки. Багато дітей, які відвідують заняття “Зернятко”, ще не вміють говорити. Заняття у групі є дуже важливим для дитини, адже це має позитивний вплив на мовлення. Поступово вихованці, орієнтуючись один на одного, «виговорюються» шляхом спільних мовленнєвих ігор, вивчення віршів, співання пісень. А також, щоб процес засвоєння звуків проходив без порушень, ваш малюк додатково працює з лікарем-логопедом.

Розвиваючі ігри допомагають нам також з процесом розвитку зорового сприйняття, слуху, смаку і тактильних відчуттів. Викладачі вивчають з дитиною кольори, форми, властивості предметів, їхнє розташування в просторі.

Малюють, ліплять, співають, танцюють. За допомогою творчих гуртків вже в такому ранньому віці батьки можуть визначити таланти свого малюка. Вивчають англійську мову.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Княгині Ольги, 98к
Телефон:
+380977886963
Електронна адреса:
maisternia.znan@gmail.com
Вебсайт:
https://maisternia-znan.ua/service/kursy-dlia-batkiv/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-11-27

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

ReLife Реабілітаційний Центр

м. Львів, вул. Княгині Ольги, 98-B

Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Дитячий центр Кіндервіль (вул. Куликівська)

м. Львів, вул. Куликівська, 18А

Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Дитяча Точка UNICEF "Спільно", Львів (вул. Володимира Великого)

м. Львів, вул. Володимира Великого, 14А

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості
Громадський

ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості

м. Львів, вул. Володимира Великого, 22

Допомога ВПО
Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова