background
Повернутися до списку

Дитячий центр Кіндервіль (вул. Куликівська) м. Львів, вул. Куликівська, 18А

Батьки в дії
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців

Дитячий центр Кіндервіль це міжнародна мережа дитячих закладів. Дитячий центр Кіндервіль є дійсним членом Всеукраїнського об'єднання приватних дитячих закладів України.

Ранній розвиток «Карапузики». Для дітей від 1 до 2 років

На заняттях з використанням методик М. Шичида, М. Монтессорі ми розвиваємо:

Моторику;

Увагу;

Уяву дитини;

Сенсорику, формуємо процеси мислення;

Діти адаптуються до перебування в колективі, вчаться самостійно виконувати завдання та дії;

Формуємо чуттєвий досвід;

Розуміння прохань та їх виконання;

Ознайомлення із геометричними предметами, назвами тварин і рослин, звуконаслідування тварин, формування знань про назви частин свого тіла та ін.

Заняття з розвитку, в нашому центрі, стають запорукою успішного навчання та вільного спілкування дитини в шкільному віці, її здатності виконувати складні та нестандартні завдання, обробляти великі об'єми інформації, запам'ятовувати її.

За допомогою батьків та педагога, діти здобувають основи для розвитку та формування необхідних у майбутньому знань та умінь, формують самостійність та впевненість, розвивають соціальні навички.

Kindermusik для дітей 1-3 років заняття з англійської мови в музичній та інтерактивній формі

Доведеним є той факт, що найбільш сприятливим та чутливим періодом для розвитку мовлення дитини є період від 1 до 3 років. Період, коли вона уважно слухає, копіює та намагається відтворити почуті слова. Дитина гнучко сприймає і рідну мову та іноземну, якщо вони вживаються паралельно, а ще й підкріплюються "живими", природними подразниками - запах, звук, смак, колір тощо. Вона не виділяє якусь одну із них, а обидві мови для неї рівнозначні. Саме тому, заняття з вивчення іноземної мови варто починати з раннього віку. Для малюків - це активна, цікава та корисна діяльність, що забезпечує знайомство, занурення та поступове оволодіння англійською мовою за допомогою гри, музики та інтерактиву. Улюблені пісеньки, оповідання та казки, яскраві матеріали, ігри та неординарні заняття - це нагода вивчати іноземну мову в комфортних та необтяжливих умовах вже з раннього віку. Саме такі методи та засоби, ефективно діють в дитячому центрі Кіндервіль, де діти, поступово, знайомляться з англійською мовою.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Куликівська, 18А
Телефон:
+380966022822
Електронна адреса:
kinderville@ukr.net
Вебсайт:
https://kinderville.lviv.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-02-14

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Громадський

Львівський регуляторний хаб

м. Львів, лиця Лукаша, 4

Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

ReLife Реабілітаційний Центр

м. Львів, вул. Княгині Ольги, 98-B

Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Франківський відділ соцзахисту м. Львова

м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 85

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Допомога сім'ям військових
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (Чупринки)

м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 85

Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова