background
Повернутися до списку

КНП Стрийської міської ради "Територіальне медичне об'єднання "Стрийська обєднана лікарня" м. Стрий, вул. Ольги Басараб, 15

Батьки в дії
Медичний супровід вагітності
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Медичний супровід немовлят

Педіатричне відділення розташоване на 4 поверсі КНП «Стрийська ЦРЛ». У відділенні розгорнуто 30 ліжок, в тому числі 5 ліжок для дітей до 1-го року. Діти до 1-го року перебувають на стаціонарному лікуванні разом з матерями. Матері забезпечуються харчуванням.

Педіатричне відділення працює цілодобово, в режимі планової та ургентної госпіталізації. У штаті відділення: завідувач відділення, 9 лікарів-педіатрів, 10 сестер медичних та 11 осіб молодшого медичного персоналу.

Лікарі та сестри медичні кожні 5 років підвищують свою кваліфікацію на курсах удосконалення та тематичних курсах.

Процес лікування складається з огляду пацієнта, встановлення діагнозу, медикаментозного лікування, догляду та правильного харчування. Застосовуються найновіші методи лікування . У відділенні наявний небулайзер, який використовуються для проведення інгаляцій стаціонарних хворих, відсмоктувач слизу для санації органів верхніх дихальних шляхів.

Діти, батьки яких є учасниками бойових дій та діти, інших пільгових категорій, забезпечуються медикаментами в установленому порядку.

У педіатричному відділенні проходять лікування діти із хворобами кровотворних органів, ендокринної системи, дихальних шляхів, шкіри, шлунково-кишкового траку, сечостатевої системи. Педіатричне відділення тісно співпрацює з денним стаціонаром дитячої консультації КНП «Стрийська ЦРЛ». Потужність денного дитячого стаціонару становить 10 ліжок.

Піцько Василь Богданович - завідувач відділення, лікар-педіатр

Поліклінічне відділення КНП «Стрийська ЦРЛ» надає амбулаторну спеціалізовану медичну допомогу дорослому населенню Стрийської ОТГ м.Стрий, сільське населення, Моршинської ОТГ, Грабовецько – Дулібської ОТГ, сусідніх об’єднаних територіальних громад населення, а також кожному громадянину України що звернеться за медичною допомогою. У 2020 році КНП «Стрийська ЦРЛ», отримала статус лікарні інтенсивного лікування, тому територія та чисельність населення значно збільшилась. Потужність поліклінічного відділення КНП «Стрийська ЦРЛ» становить 600 відвідувань у зміну. Поліклінічне відділення працює у дві зміни.

Приміщення розташоване на четвертому поверсі поліклінічного корпусу. Поліклінічне відділення КНП «Стрийська ЦРЛ» надає такі медичні послуги:

Консультація пацієнтів; Проведення діагностики захворювань; Амбулаторне лікування пацієнтів; Спостереження за пацієнтами в динаміці; Визначення показань та направлення пацієнтів на стаціонарне лікування; Лікувально-профілактична робота. Телефон реєстратури: 0800-301-636

Гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу в акушерсько-гінекологічному відділенні лікарні враховує потреби жінок з інвалідністю, жінок літнього віку та інших вразливих верств населення. Тепер в нашому пологовому медичну допомогу можуть отримати всі жінки, незалежно від способу пересування (крісло колісне, милиці, протези тощо), порушень опорно-рухового апарату, віку та статусу, наявності різних порушень та захворювань.

Відкриття цього кабінету стало можливим завдяки Благодійному фонду «Здоров’я жінки й планування сім’ї» в рамках заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Контакти

Адреса:
м. Стрий, вул. Ольги Басараб, 15
Телефон:
+380800301636+380988911540
Електронна адреса:
intensiv1@ukr.net
Вебсайт:
https://stryi-crl.org.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-02-13

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Спорт-клуб Еверест

м. Стрий, вул. Івана Багряного, 8б

Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Жіноча консультація КНП Стрийської міської ради "Територіальне медичне об'єднання" Стрийська обєднана лікарня"
Державний

Жіноча консультація КНП Стрийської міської ради "Територіальне медичне об'єднання" Стрийська обєднана лікарня"

м. Стрий, вул. Коссака, 9

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Фітнес-центр Богатир

м. Стрий, вул. Красівського, 31

Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Інклюзивно-ресурсний центр, Стрийська міська ТГ

м. Стрий, вул. Січових Стрільців, 12б

Інклюзивно-ресурсні центри
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова