background
Повернутися до списку

Центр соціальної підтримки дітей-сиріт і ВПО м. Львів, вул. Угорська, 2

Батьки в дії
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах

Центр створено в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”, за фінансової участі Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KFW, Українського Фонду Соціальних Інвестицій та управління соціального захисту Львівської міської ради.

Мета закладу забезпечення прав осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, на захист і допомогу з боку територіальної громади міста Львова, запобігання безпритульності.

Основні завдання:

забезпечення та надання комплексу соціальних послуг під час тимчасового перебування у Центрі; сприяння соціальній адаптації, інтеграції та реінтеграції у територіальну громаду м. Львова; соціальна підтримка та здійснення соціального супроводу.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Угорська, 2
Телефон:
+380322700770
Електронна адреса:
CENTRSPLVIV@UKR.NET
Вебсайт:
https://social.lviv.ua/institution/centr-socialnoi-adaptacii/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-01-25

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб

м. Львів, вул. Угорська, 2

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр Святої Параскеви (Тернопільська)

м. Львів, вул. Тернопільська, 21Б

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр «Перший сімейний ім. святого Єремії»

м. Львів, вул. Тернопільська, 21а

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр "Medical+"

м. Львів, вул. Тернопільська, 15Б

Медичний супровід немовлят
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова