background
Повернутися до списку

Центр раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова м. Львів, вул. Лемківська, 28

Батьки в дії
Центри раннього втручання
Психологічна допомога

Тут з малюками, віком до 3-х років, працюють фахівці, які допомагають їм розвиватись, а також адаптуватись їм та їхнім батькам до життя в суспільстві. Зокрема, це такі фахівці, як невролог, психолог, логопед, педіатр, фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист.

До центру раннього втручання потрібно звертатися, коли дитина: - не тримає голівку; - не перевертається; - невчасно сіла; - не має опори; - є затримка мовлення; - має неспокійний сон; - є тремор підборіддя чи нижньої губи.

Центр раннього втручання Другого медичного об’єднання Львова працює з 09:00 до 16:00 год. Лікування безкоштовне зі скеруванням на «медичну реабілітацію».

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Лемківська, 28
Телефон:
+380681643236
Вебсайт:
https://medlviv.com.ua/news/tsentr-rannogo-vtruchannya-vidteper-na-vul-lemkivska-28

Оновлено: 2024-03-18

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Жіноча консультація №1 КНП "1-а міська клінічна лікарня ім. Кн. Лева м. Львова" «Львівське ТМО 2»

м. Львів, вул. Лемківська, 28

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Психологічна студія “Сенс” (Лемківська)

м. Львів, вул. Лемківська, 9а, код 31

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр Святої Параскеви (С. Яблонської)

м. Львів, вул. Софії Яблонської (Заводська), 7

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Baby Center "Друзi" (вул. Ставова)

м. Львів, вул. Ставова, 7В

Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова