background
Повернутися до списку

Центр раннього розвитку "Мудрик" (Замарстинівська) м. Львів, вул. Замарстинівська, 170Р ЖК "Грінвіль Парк"

Центр раннього розвитку "Мудрик" (Замарстинівська)
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців

Центр раннього розвитку "Мудрик" Курс "Мама + я" – чудова можливість для комплексного та гармонійного розвитку дитини через спільні заняття з мамою. Це не просто час спостереження, мама стає активним учасником занять, співпрацюючи з педагогом у вивченні світу та розвитку навичок.

Саме в цьому віці у діток закладається фундамент основних навичок, тому наші заняття направлені на розвиток сенсорики, дрібної моторики, комунікативних навичок. Для роботи використовуємо дидактичні матеріали з деревини, крупи та інші природні матеріали різної текстури.

Наші заняття завжди наповнені руховою активністю, творчістю та щирими дитячими усмішками. Курс «Мама + я» можуть відвідувати не тільки мами, а й татусі, бабусі та інші близькі для малечі особи.

Для дітей віку: 1-2 роки

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Замарстинівська, 170Р ЖК "Грінвіль Парк"
Телефон:
+380672803692
Вебсайт:
https://czentr-rozvitku.mudryk.com.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-08-02

Неподалік від цього місця

ЛДЦ "Сімейний" (Замарстинівська)
Приватний

ЛДЦ "Сімейний" (Замарстинівська)

м. Львів, вул. Замарстинівська, 162-А

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Львова (Хвильового)

м. Львів, вул. Хвильового, 14а

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр "Сімейна амбулаторія Вулик-Львів" (вул. Тичини)

м. Львів, Тичини, 21

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Школа «Народжувати» при церкві Свщмч. Йосафата

м. Львів, вул. Замарстинівська, 134

Курси для майбутніх батьків
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова