background
Повернутися до списку

Центр раннього розвитку "Мудрик" (Новий Розділ) м. Новий Розділ, Проспект Шевченка 26А

Центр раннього розвитку "Мудрик" (Новий Розділ)
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців

Центр раннього розвитку "Мудрик" Курс "Мама + я" – чудова можливість для комплексного та гармонійного розвитку дитини через спільні заняття з мамою. Це не просто час спостереження, мама стає активним учасником занять, співпрацюючи з педагогом у вивченні світу та розвитку навичок.

Саме в цьому віці у діток закладається фундамент основних навичок, тому наші заняття направлені на розвиток сенсорики, дрібної моторики, комунікативних навичок. Для роботи використовуємо дидактичні матеріали з деревини, крупи та інші природні матеріали різної текстури.

Наші заняття завжди наповнені руховою активністю, творчістю та щирими дитячими усмішками. Курс «Мама + я» можуть відвідувати не тільки мами, а й татусі, бабусі та інші близькі для малечі особи.

Для дітей віку: 1-2 роки

Контакти

Адреса:
м. Новий Розділ, Проспект Шевченка 26А
Телефон:
+380673907479
Електронна адреса:
mudryk.novyi.rozdil@gmail.com
Вебсайт:
https://czentr-rozvitku.mudryk.com.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-08-02

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Акушерсько-гінекологічне відділення Новороздільської міської лікарні

м. Новий Розділ, вул.Винниченка, 37

Пологові будинки
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Відділення первинної медичної допомоги КНП "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради

м. Новий Розділ, вул. Винниченка, 37

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Материнка clinic

м. Новий Розділ, бульвар Довженка, 6

Медичний супровід вагітності
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Новороздільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Стрійському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

м. Новий Розділ, просп. Шевченка, 13

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова