background
Повернутися до списку

Центр матері і дитини "Незламні матусі" м. Львів, вул. Тракт Глинянський

Батьки в дії
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах

Містечко «Незламні матусі» – єдине в Україні, це тимчасове житло для жінок при надії та матерів з дітьми.

Центр матері і дитини «Незламні матусі» у Львові збудували для вагітних та породіль, що втекли від війни. Аналогів йому немає в Україні.

У кожному з двоповерхових будиночків – по 13 кімнат. Перші мешканки сюди заселилися ще влітку 2022 року. Одночасно ж тут зможе проживати 112 осіб.

В будиночках облаштували всі умови для комфортного тимчасового проживання жінок з дітьми чи при надії: спальні кімнати, пральні, душові, вбиральні, кімнати відпочинку, дитячі зони, кухні, їдальні, котельні. А поряд із житлом облаштували і благоустрій: хідники, оглядовий і дитячий майданчики, є поруч озеро.

Працюють прибиральниці, є муніципальна варта, яка цілодобово охороняє помешкання. Працює також медсестра, яка за потреби може надати першу невідкладну допомогу, оглянути діток чи дорослих.

Тут надається проживання і соціальні послуги, але харчуванням не забезпечують.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Тракт Глинянський
Телефон:
+380800333003
Електронна адреса:
info@unbroken.org.ua
Вебсайт:
https://unbroken.org.ua/ua/news/u-lvovi-prezentuvaly-czentr-materi-ta-dytyny-nezlamni-matusi-dlya-vagitnyh-ta-porodil-yaki-ryatuyutsya-vid-vijny
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-01-25

Неподалік від цього місця

Благодійний фонд "Від людини до людини"
Громадський

Благодійний фонд "Від людини до людини"

онлайн

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Детальніше
Чат бот Буду мамою
Громадський

Чат бот Буду мамою

чат-бот

Курси для майбутніх батьків
Детальніше
Mental Help - онлайн-платформа

Mental Help - онлайн-платформа

онлайн

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості
Громадський

ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості

м. Львів, вул. Володимира Великого, 22

Допомога ВПО
Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова