background
Повернутися до списку

Пологове відділення Сокальської центральної районної лікарні м. Сокаль, вул. Ярослава Мудрого

Батьки в дії
Пологові будинки

Пологове відділення знаходиться на 1, 2 та 3 поверхах Сокалсьської ЦРЛ. На першому поверсі розташований приймальний покій , гардероб та виписна кімната. На другому поверсі розташовано 8 післяпологових палат , 1 післяопераційна палата , палата інтенсивного спостереження за новонародженими , кабінет завідувача відділенням , ординаторська для лікарів-неонатологів та ординаторська для лікарів – акушер-гінекологів , кабінет старшої медичної сестри , маніпуляційна , операційна, санітарна кімната і санвузол, їдальня та інші додаткові приміщення. На 3 поверсі розташовано 11 палат , з них 3 палати для вагітних та 1 для інфекційних хворих , санітарна кімната , душ та два санвузли. З 2002 року лікарня має статус «Лікарня доброзичлива до дитини» , що дозволяє партнерські пологи , сумісне перебування матері та дитини , вільне відвідування породіль та ін.

Кваліфікація лікарів: Кравцова Надія Орестівна - лікар акушер-гінеколог , вища кваліфікаційна категорія. Круглій Юрій Михайлович – лікар акушер-гінеколог , І кваліфікаційна категорія. Котик Ніна Григорівна - лікар педіатр-неонатолог, І кваліфікаційна категорія Пічугіна Надія Ярославівна - лікар акушер-гінеколог , І кваліфікаційна категорія. Тот Марта Богданівна - лікар педіатр-неонатолог , І кваліфікаційна категорія. Мицюк Оксана Володимирівна - лікар педіатр-неонатолог , І кваліфікаційна категорія. Оленюк Олена Володимирівна - лікар акушер-гінеколог, спеціаліст Саврук Лариса Миколаївна - лікар акушер-гінеколог , вища кваліфікаційна категорія. Морміль Оксана Омелянівна - лікар акушер-гінеколог , вища кваліфікаційна категорія.

Контакти

Адреса:
м. Сокаль, вул. Ярослава Мудрого
Телефон:
+380325726001
Електронна адреса:
sokal_crl@ukr.net
Вебсайт:
http://crl.sokal.lviv.ua/text-polohove_viddilennia.html

Оновлено: 2023-11-29

Неподалік від цього місця

Благодійний фонд "Від людини до людини"
Громадський

Благодійний фонд "Від людини до людини"

онлайн

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Детальніше
Чат бот Буду мамою
Громадський

Чат бот Буду мамою

чат-бот

Курси для майбутніх батьків
Детальніше
Mental Help - онлайн-платформа

Mental Help - онлайн-платформа

онлайн

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості
Громадський

ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості

м. Львів, вул. Володимира Великого, 22

Допомога ВПО
Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова