background
Повернутися до списку

Пологове відділення КНП "Жовківська лікарня" м. Жовква, вул. Львівська, 78

Батьки в дії
Пологові будинки

Жовківське пологове відділення на 30 ліжок розміщене в окремо стоячому двоповерховому приміщенні з палатами спільного перебування матері та дитини, забезпечене душовими кабінами, та гарячою водою.У відділенні забезпечують надання медичної допомоги вагітним, роділлям та породіллям. 6 лікарів акушер-гінекологів з вищою кваліфікаційною категорією. Для надання необхідної медичної допомоги новонародженим організовано цілодобове чергування висококваліфікованих лікарів-неонатологів, обладнане згідно сучасних вимог палати інтенсивної допомоги. В операційній з окремим кондиціюванням приміщенням проводяться необхідні оперативні втручання. Обладнано палати з підвищеною комфортністю перебування, практикуються пологи з супроводом чоловіка чи рідних (за виконанням обмежень зв’язаними з епідситуацією)

Лікарі:

Леськів Роман Гриворович - акушер-гінеколог

Яковук Маріанна Іванівна - акушер-гінеколог

Дзюнька Любов Василівна - акушер-гінеколог

Остапчак Любов Михайлівна - акушер-гінеколог

Горбач Володимир Михайлович - лікар УЗД

Горбач Михайло Михайлович - лікар УЗД

Контакти

Адреса:
м. Жовква, вул. Львівська, 78
Телефон:
+380325221853+380325221394
Електронна адреса:
crlzhovkva@gmail.com
Вебсайт:
https://zhovkiv-hospital.lviv.ua/viddilennya/pologove-viddilennya
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-08-12

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Сімейна медицина "Здоров'я"

м. Жовква, вул. Шпитальна, 46

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр Здорові Разом

м. Жовква, вул. Воїнів УПА, 20

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Інклюзивно-ресурсний центр, Жовківська міська ТГ

м. Жовква, вул. Воїнів УПА, 19

Інклюзивно-ресурсні центри
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Жовківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Львівському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

м. Жовква, вул. Воїнів УПА, 1

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова