background
Повернутися до списку

Онлайн-програма з підприємництва для жінок UWE Hub training program онлайн

Онлайн-програма з підприємництва для жінок UWE Hub training program
Підтримка жіночого підприємництва

Тут можна перетворити власну бізнес-ідею у покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики вашого бізнесу і вивести його на новий рівень.

Навчальна програма містить мінімум теорії та максимум практики. Лекції, тренінги та менторські сесії допоможуть отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчать впроваджувати в бізнес-модель та операційні процеси елементи сталого розвитку та позитивного імпакту.

Програма UWE Hub реалізується Центром «Розвиток КСВ» в рамках програми UNITY, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX. Партнерами програми також є неприбуткова британська організація Civic та, в рамках підписаного меморандуму про партнерство, — Міністерство економіки України. Інформаційними партнерами стали Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес та Державний Фонд стартапів.

На вас чекають: Практичні лекції та додаткові тренінги Фантастичні спікери/ки та команда організаторів, що завжди поруч Домашні завдання, орієнтовані на вашу бізнес-ідею Надихаючі події та нетворкінг QA сесії та розбір домашніх завдань зі спікерами/ками Менторські сесії з експертами/ками з України та світу

Контакти

Адреса:
онлайн
Електронна адреса:
uwe@csr-ukraine.org
Вебсайт:
https://www.uwehub.org/program
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-07-02

Неподалік від цього місця

Благодійний фонд "Від людини до людини"
Громадський

Благодійний фонд "Від людини до людини"

онлайн

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Детальніше
Чат бот Буду мамою
Громадський

Чат бот Буду мамою

чат-бот

Курси для майбутніх батьків
Детальніше
Mental Help - онлайн-платформа

Mental Help - онлайн-платформа

онлайн

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості
Громадський

ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості

м. Львів, вул. Володимира Великого, 22

Допомога ВПО
Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова