background
Повернутися до списку

Онлайн-платформа "Аврора" онлайн

Онлайн-платформа "Аврора"
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах

Мета «Аврори» — забезпечити доступ постраждалих від насильства до якісної дистанційної допомоги у будь-якому куточку України, включно на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях, та закордоном. На платформі постраждалі можуть отримувати комплексну підтримку психотерапевтів для подолання травматичного досвіду, відновлення емоційної рівноваги і внутрішнього ресурсу для відбудови життя. Крім того, вони можуть звернутись за консультацією до медичних фахівців для розв'язання нагальних питань збереження здоров’я, зокрема репродуктивного, а також отримати професійну допомогу юристів.

Тут ви можете отримати допомогу психотерапевта чи психотерапевтки, що допоможе відновити життя. Фахівці допоможуть стабілізувати емоційний стан і знайти ресурси для буденних занять і планування майбутнього.

Ви також можете отримати консультацію лікаря для вирішення нагальних питань збереження здоров’я, зокрема репродуктивного, та юриста чи дізнатись про можливість отримання притулку

Послуги надаються конфіденційно та анонімно (вам не треба повідомляти особисту інформацію). Фахівці дотримуються високих стандартів професійної етики: ваша історія залишиться лише між вами та фахівцем.

Консультування відбувається онлайн або телефоном – у зручний для вас спосіб та час.

Контакти

Адреса:
онлайн
Вебсайт:
https://avrora-help.org.ua/

Оновлено: 2024-01-25

Неподалік від цього місця

Благодійний фонд "Від людини до людини"
Громадський

Благодійний фонд "Від людини до людини"

онлайн

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Детальніше
Чат бот Буду мамою
Громадський

Чат бот Буду мамою

чат-бот

Курси для майбутніх батьків
Детальніше
Mental Help - онлайн-платформа

Mental Help - онлайн-платформа

онлайн

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості
Громадський

ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості

м. Львів, вул. Володимира Великого, 22

Допомога ВПО
Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова