background
Повернутися до списку

Навчальний центр для дітей "Майстерня Знань" (вул. Стрийська) м. Львів, Стрийській, 108

Батьки в дії
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців

Послуги навчального центру для дітей "Майстерня Знань": Навчання Творчість Табір тітоньки Сови Садок повного дня Міні садок Група продовженого дня "Сова" Навчання для дорослих Прокат костюмів Індивідуальна робота

Розвиваючі заняття для дітей 1-3 років

Що входить в програму ранній розвиток “Зернятко”? Розвиваючі заняття для малюків віком від 1 до 3 років проводяться в ігровій формі. Зосереджуємо увагу на те, щоб у цьому віці дитина осягнула усі важливі функції та знання:

Розвивати дрібну моторику рук дуже важливо не тільки для координації рухів, а й для майбутнього письма і красивого почерку. Для цього на заняттях в роботі ми використовуємо різні матеріали, а саме: пальчикові фарби, екотісто, шнурування, прищіпки, ґудзики, пісок, крупи, бобові і т.д.

Заняття з розвитку мовлення дуже потрібні у віці 2-3 роки. Багато дітей, які відвідують заняття “Зернятко”, ще не вміють говорити. Заняття у групі є дуже важливим для дитини, адже це має позитивний вплив на мовлення. Поступово вихованці, орієнтуючись один на одного, «виговорюються» шляхом спільних мовленнєвих ігор, вивчення віршів, співання пісень. А також, щоб процес засвоєння звуків проходив без порушень, ваш малюк додатково працює з лікарем-логопедом.

Розвиваючі ігри допомагають нам також з процесом розвитку зорового сприйняття, слуху, смаку і тактильних відчуттів. Викладачі вивчають з дитиною кольори, форми, властивості предметів, їхнє розташування в просторі.

Малюють, ліплять, співають, танцюють. За допомогою творчих гуртків вже в такому ранньому віці батьки можуть визначити таланти свого малюка. Вивчають англійську мову.

Контакти

Адреса:
м. Львів, Стрийській, 108
Телефон:
+380675826057
Електронна адреса:
maisternia.znan@gmail.com
Вебсайт:
https://maisternia-znan.ua
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-11-27

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Міні-садок "Мадагаскар" (Стрийська)

м. Львів, вул. Стрийська, 99а

Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Детальніше
Простір ментального комфорту "AIM" (Мікльоша)
Приватний

Простір ментального комфорту "AIM" (Мікльоша)

м. Львів, вул. Карла Мікльоша, 5

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Педіатричне відділення КНП «2-а міська поліклініка м.Львова»

м. Львів, вул. Стрийська, 61

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр "Медікавер" (Стрийська)

м. Львів, вул. Стрийська, 204

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова