background
Повернутися до списку

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги (Стрий) UNFPA м. Стрий, вул. Незалежності, 11

Батьки в дії
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах

Команди мобільних бригад надають безоплатну соціально-психологічну допомогу людям незалежно від статі та статусу перебування у громадах, тобто і мешканкам/-цям місцевих громад, і внутрішньо переміщеним особам.

Що роблять мобільні бригади?

надають психологічну допомогу постраждалим особам; реагують на повідомлення про випадки насильства, зокрема шляхом кризового й екстреного втручання; інформують постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства, а також про надавачів таких послуг, зокрема про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб (притулки, кризові кімнати, денні центри та інші); роз’яснюють постраждалим особам їхні права та можливості отримання допомоги; проводять інформаційно-просвітницьку діяльність. До складу кожної з мобільних бригад входять:

два фахівці/-чині (психолог/-иня, соціальний/-а працівник/-ця); водій з автомобілем. Основна перевага такої бригади полягає у її мобільності. Команда швидко й ефективно реагує на запит постраждалої особи, що дає можливість вчасно виявити випадок насильства, надати соціально-психологічну допомогу тим, хто її потребує, і скерувати до інших служб за необхідності.

Отримати консультацію можна з 09:00 до 21:00

Контакти

Адреса:
м. Стрий, вул. Незалежності, 11
Телефон:
+380676002826
Вебсайт:
https://ukraine.unfpa.org/uk/PSS_mobile_teams

Оновлено: 2024-01-25

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Стрийський міський центр соціальних служб

м. Стрий, вул. Незалежності, 11

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Стрию Стрийського району Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

м. Стрий, вул. Шевченка, 71, каб 5

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
"Простір, дружній до дітей" Карітас
Громадський

"Простір, дружній до дітей" Карітас

м. Стрий, вул. Валова, 1

Коворкінги та простори дружні до сімей із дітьми
Допомога ВПО
Психологічна допомога
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Вільна - дружній до жінок та дівчат простір

м. Стрий, вул. Степана Бандери, 24

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова