background
Повернутися до списку

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги (Червоноград) UNFPA м. Червоноград, вул. Миру, 7

Батьки в дії
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах

Команди мобільних бригад надають безоплатну соціально-психологічну допомогу людям незалежно від статі та статусу перебування у громадах, тобто і мешканкам/-цям місцевих громад, і внутрішньо переміщеним особам.

Що роблять мобільні бригади?

надають психологічну допомогу постраждалим особам; реагують на повідомлення про випадки насильства, зокрема шляхом кризового й екстреного втручання; інформують постраждалих осіб про медичні, юридичні та інші послуги, які можна отримати для подолання наслідків насильства, а також про надавачів таких послуг, зокрема про загальні або спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб (притулки, кризові кімнати, денні центри та інші); роз’яснюють постраждалим особам їхні права та можливості отримання допомоги; проводять інформаційно-просвітницьку діяльність. До складу кожної з мобільних бригад входять:

два фахівці/-чині (психолог/-иня, соціальний/-а працівник/-ця); водій з автомобілем. Основна перевага такої бригади полягає у її мобільності. Команда швидко й ефективно реагує на запит постраждалої особи, що дає можливість вчасно виявити випадок насильства, надати соціально-психологічну допомогу тим, хто її потребує, і скерувати до інших служб за необхідності.

Отримати консультацію можна з 09:00 до 21:00

Контакти

Адреса:
м. Червоноград, вул. Миру, 7
Телефон:
+380676002833
Вебсайт:
https://ukraine.unfpa.org/uk/PSS_mobile_teams

Оновлено: 2024-01-25

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Медичний центр "Медінова"

м. Червоноград, вул. В. Стуса, 32

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Червоноградський міський центр соціальних служб

м. Червоноград, вул. Миру, 5

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Червоноградське бюро правової допомоги
Громадський

Червоноградське бюро правової допомоги

м. Червоноград, просп. Шевченка, 21

Правова допомога
Допомога ВПО
Допомога сім'ям військових
Детальніше
Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Червоноград
Державний

Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Червоноград

м. Червоноград, вул. Шевченка, 15

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова