background
Повернутися до списку

Мережа жіночих фітнес клубів "КІВІ ФІТНЕС" м. Львів, вул. Ст. Бандери, 18

Батьки в дії
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення

Мережа жіночих фітнес клубів "КІВІ ФІТНЕС" надає послуги з фітнес тренувань для жінок

У клубі діє програми для вагітних Підготовка до щастя (PRENATAL) Терапевтичне тренування, створене для того, щоб підтримувати себе в формі під час вагітності і підготуватися до пологів. PRENATAL (фітнес для вагітних) – тренування для майбутніх мам у групах. Це терапевтичне тренування, створене для того, щоб підтримувати себе в формі під час вагітності та підготуватися до пологів.

Значна увага приділяється дихальним вправам, вправам на розслаблення та покращення гнучкості. Також наш комплекс допоможе вам зменшити або й зовсім позбутися відчуття дискомфорту у поперековому відділі та болю у спині. Тренування для вагітних - це спосіб підтримати свій організм в тонусі та знизити ймовірність набору зайвої ваги, виникнення проблем з тазовим дном тощо.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Ст. Бандери, 18
Телефон:
+380964864673
Електронна адреса:
info@kiwifitness.com.ua
Вебсайт:
https://kiwifitness.com.ua/kiwi_services/prenatal/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-02-12

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Залізничний відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

м. Львів, вул. Новий Світ, 22

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Психолог Оксана Матвісів

м. Львів, вул. Японська, 7

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Гінекологічне відділення ВП «3-тя міська клінічна лікарня м. Львова» КНП «Львівське ТМО 3»

м. Львів, вул. Русових, 4

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Центр ментального здоров’я «5-а Лікарня» КНП Львівського ТМО 2

м. Львів, вул. Чупринки, 48

Курси для майбутніх батьків
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова