background
Повернутися до списку

Медичний центр "Салютас" м. Львів, вул. Туган-Барановського, 9

Батьки в дії
Медичний супровід немовлят

Передові медичні технології, професіоналізм у поєднанні з своєчасністю надання послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це філософія Салютас. У центрі уваги завжди є людина. Ми дбаємо про Ваше здоров`я.

Сімейний лікар забезпечує тривалу опіку за Вашим здоров’ям та здоров’ям всіх членів вашої сім’ї незалежно від характеру хвороби, та у всі періоди життя людини.

Тільки наш медичний центр забезпечить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комплексний діагностичний супровід, стандартизований лікувальний алгоритм та динамічне спостереження в період видужання.

Маріанна Абакумова - Лікар загальної практики-сімейної медицини Віталій Процак - Лікар дерматовенеролог, лікар дерматовенеролог дитячий

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Туган-Барановського, 9
Телефон:
+380672327866+380322327852
Електронна адреса:
info@salutas.com.ua
Вебсайт:
https://salutas.com.ua/uk/zpsm/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-01-18

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Педіатрія Андріани Мальської

м. Львів, вул. Пекарська, 30

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська)
Державний

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська)

м. Львів, вул. Пекарська, 41

Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Родинний центр "Мацьопа"

м. Львів, вул.Туган-Барановського, 4

Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Центр здоров'я родини Людмили Лотоцької - Волкової

м. Львів, вул. Олександра Кониського, 9/2а

Медичний супровід вагітності
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова