background
Повернутися до списку

Медична мобільна клініка від UNFPA і БФ "Butterfly" "Гаряча лінія"

Батьки в дії
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах

Мобільна гінекологічна бригада складається з акушера-гінеколога, УЗД спеціаліста, та медсестри.

У мобільній гінекологічній бригаді доступні наступні послуги:

медичний огляд гінеколога; УЗД-дослідження; електрокардіограма; консультація з питань жіночого здоров’я, включаючи питання до- та післяпологового періоду, здоров'я матері, грудного вигодовування та догляду за дитиною; консультація з питань ВІЛ-інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом; безкоштовна контрацепція; медична та соціально-психологічна підтримка постраждалих від домашнього та інших видів насильств, у тому числі пов’язаних з війною.

Послуги та консультації такі бригади надають безоплатно та конфіденційно, а ще вони оснащені зручним інклюзивним обладнанням.

На Львівщині мобільна бригада працює на базі Львівського обласного клінічного перинатального центру. Бригада складається з акушера-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики, медичної сестри. За потребою на виїзді також може працювати лікар-терапевт, сімейний лікар чи кардіолог. Працівники бригади приїжджають до різних населених пунктів зі своїм діагностичним обладнанням та витратними матеріалами. Також бригада має із собою тести для визначення гепатитів, сифілісу, ВІЛ та рівня цукру в крові.

За детальною інформацією по виїздах прохання звертатися до керівника мобільної клініки Олени Чемерис +38 (093) 94 76 413

Контакти

Адреса:
"Гаряча лінія"
Телефон:
+3803033+380939476413
Електронна адреса:
chemerysolenka@gmail.com
Вебсайт:
https://ukraine.unfpa.org/uk/SRHprogram
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-01-26

Неподалік від цього місця

Благодійний фонд "Від людини до людини"
Громадський

Благодійний фонд "Від людини до людини"

онлайн

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Детальніше
Чат бот Буду мамою
Громадський

Чат бот Буду мамою

чат-бот

Курси для майбутніх батьків
Детальніше
Mental Help - онлайн-платформа

Mental Help - онлайн-платформа

онлайн

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості
Громадський

ОПЛІЧ Львівське регіональне партнерство зайнятості

м. Львів, вул. Володимира Великого, 22

Допомога ВПО
Підтримка жіночого підприємництва
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова