background
Повернутися до списку

ЛКНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клiнiчна лiкарня «ОХМАТДИТ», Кризова кімната м. Львів, вул. Лисенка, 31

Батьки в дії
Допомога у разі протиправної діяльності щодо дітей
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Медичний супровід немовлят

Лікарня "ОХМАТДИТ" Центру дитячої медицини - багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню України. Найстарша дитяча клініка в Західній Україні. Тут надають цілодобову багатопрофільну допомогу дітям зі всієї України лікарі понад 20 вузьких спеціальностей. Лікарня є клінічною базою Львівського національного медичного університету, Інституту спадкової патології АМН України та Львівського медичного коледжу. Тут працюють за стандартами ініціатив "Лікарня, доброзичлива до дитини" і "Клініка, дружня до молоді", тобто на принципах дружнього підходу.

Приймальне відділення на трьох постах: педіатричному, хірургічному та травматологічному забезпечується цілодобовий прийом дітей всіх вікових груп з різноманітною патологією, включаючи фахову невідкладну допомогу. Лікарі: Надія Гута - Завідувачка відділення, лікар педіатр Людмила Шопська - Лікар педіатр Ірина Дутко - Лікар педіатр Анна Вальчук - Лікар педіатр Наталія Полякова - Лікар педіатр Людмила Гаталяк - Лікар педіатр

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» запрацювала Кризова кімната, дружня до дитини. Приміщення призначене для роботи з дітьми, які постраждали внаслідок злочину чи стали свідками сексуального насильства або експлуатації, інших злочинів, або такими, які підозрюються в скоєнні злочинів.

Приміщення складається із двох суміжних кімнат: терапевтичного залу, в якому безпосередньо з дитиною працюватиме психолог, залучені фахівці із педіатрії, дитячої гінекології, психіатрії, педагогіки тощо та робоче приміщення, так звана кімната спостереження, для працівників поліції та залучених спеціалістів. Звідси вестимуть спостереження за поведінкою дітей. Воно обладнане відповідними камерами.

В такій кімнаті дозволить запобігти повторній травматизації її психіки, як завдяки спеціальним методикам та психологічно комфортній атмосфері, так і завдяки технічному оснащенню, яке дозволяє коректно вести відеозапис спілкування з дитиною та надалі використовувати його для ведення слідства без проведення повторних допитів.

Окрім опитування, кімнату можна також використовувати для проведення заходів щодо психологічної профілактики та корекції відхилень у поведінці дітей, виявлення та усунення причин і умов, що сприяють учиненню дітьми злочинів і правопорушень.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Лисенка, 31
Телефон:
+380677600031+380980506807
Електронна адреса:
lodcl.oxmatdyt@gmail.com
Вебсайт:
https://ohmatdyt.lviv.ua/ https://old.loda.gov.ua/news?id=60789
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-01-23

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Катамнестичний центр Лікарні "Охматдит" Львів

м. Львів, вул. Лисенка, 31

Центри раннього втручання
Психологічна допомога
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр "Берегиня"

м. Львів, вул. Лисенка, 16

Медичний супровід вагітності
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
3-є відділення КНП ЛОР «Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня»
Державний

3-є відділення КНП ЛОР «Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня»

м. Львів, вул. Лисенка, 45

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Львівська мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Міського Центру соціальних служб

м. Львів, вул. Личаківська, 47

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова