background
Повернутися до списку

Лікарня ЕКСПЕРТ (вул. Кульпарківська) м. Львів, вул. Кульпарківська, 64А

Батьки в дії
Медичний супровід вагітності
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення

Напрями діяльності Лікарні ЕКСПЕРТ: Гінекологія Ультразвукова діагностика Рентген діагностика Хірургія Ортопедія і травматологія Отоларингологія Проктологія та Урологія Кардіологія Неврологія Лабораторія Мамологія Педіатрія Ендокринологія Пластична хірургія Баріатрія Сімейна медицина Офтальмологія Судинна хірургія, Флебологія Фізіотерапія та реабілітація

В Лікарні Експерт діє ШКОЛА БАТЬКІВСТВА

Школу батьківства від Лікарні ЕКСПЕРТ діє для того, щоб допомогти майбутнім батькам, подолати можливі страхи, пов’язані з пологами післяпологовим періодом та додати їм впевненості у правильності своїх дій. Заняття в школі відбуватимуться як для груп, так і можливі індивідуальні консультації. Для жінок, які перебувають на обліку по вагітності в Лікарні ЕКСПЕРТ участь у школі батьківства – безкоштовна.

Лікарня ЕКСПЕРТ у м. Львів - це медичний заклад, який спеціалізується на наданні медичної допомоги вагітним жінкам на різних стадіях вагітності. Пакет ведення вагітності включає широкий спектр послуг: моніторинг здоров'я вагітної, виявлення та лікування можливих ускладнень вагітності та пологів, підготовку до народження дитини.

Лікарі лікарні Експерт: Вічковська Ірина Ярославівна - Акушер-Гінеколог, Сексолог Паніна Оксана Сергіївна - Акушер-Гінеколог, Фахівець ультразвукового дослідження Малюженко Олександр Сергійович - Акушер-Гінеколог, Фахівець ультразвукового дослідження Мокра Наталія Іванівна - Акушер-Гінеколог, Фахівець ультразвукового дослідження Походило Олеся Євгеніївна - Акушер-Гінеколог; УЗД Мельничин Микола Ярославович - Акушер-Гінеколог Була Ірина Ігорівна - Акушер-Гінеколог Ковальчук Олена Євгенівна - Акушер-Гінеколог Білик Анна Ігорівна - Акушер-Гінеколог"

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Кульпарківська, 64А
Телефон:
+380972233911+380732233911
Електронна адреса:
expert_hospital@gmail.com
Вебсайт:
https://experthospital.com.ua/lady-expert-a906/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-02-12

Неподалік від цього місця

Future for Ukraine

Future for Ukraine

м. Львів, вул. Героїв Упа, 80

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр "Медікавер" (вул. Антоновича)

м. Львів, вул. Антоновича, 102 або вул. Героїв УПА, 73

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Клініка репродукції людини "Альтернатива"
Приватний

Клініка репродукції людини "Альтернатива"

м. Львів, вул. Героїв УПА, 73

Медичний супровід вагітності
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
Батьки в дії

Агенція "Без проблем"

м. Львів, вул. Героїв УПА, 71, оф. 206

Полегшення побуту
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова