background
Повернутися до списку

КНП Славської селищної ради "Славська мiська лiкарня" смт. Славське, вул. Архангельського, буд. 5

Батьки в дії
Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят

У КНП Славської селищної ради "Славська мiська лiкарня" працюють сімейні лікарі.

Тут можна заключити декларацію з сімейним лікарем. До компетенції сімейного лікаря входять: - консультація, раннє виявлення захворювань. - комплексне обстеження, діагностика та лікування різних систем організму, інфекційних захворювань. - виконує координуючу функцію, направляючи пацієнтів до вузьких спеціалістів - проведення профілактичних оглядів - консультування засобами зв’язку, при необхідності - ведення медичної документації( виписування електронних рецептів за програмою “Доступні ліки”, рецептів на антибактеріальні та наркотичні засоби, виписування рецептів пільговим категоріям населення).

Сімейний лікар - Зенинець Оксана Михайлівна

В закладі охорони здоров'я НП "Славська міська лікарня" можна стати на облік по веденню вагітності з повним комплексом необхідних послуг — консультації, лабораторні дослідження, УЗД, ЕКГ, скерування на скринінги, лікування у разі потреби.

Консультація гінеколога включає первинний огляд, заповнення всіх документів для обмінної карти, скерування на аналізи, УЗД, інші обстеження. Також лікарі акушер-гінекологи - 👩‍⚕️ Мечержак Любов Йосипівна (прийом пацієнтів з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 16:30, обідня перерва 13:00-14:00) і Магерко Тетяна Павлівна (прийом пацієнтів з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 14:30, обідня перерва 13:00-14:00), складають індивідуальний план ведення вагітності з врахуванням показників й особливостей стану жінки

Крім того, постановка на облік потрібна для оформлення оплачуваної відпустки по вагітності та пологах з 30 тижня вагітності.

До вагомих переваг КНП "Славська міська лікарня" належать: ліцензія МОЗ України; заклад має підписаний із НСЗУ договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетом "Ведення вагітності в амбулаторних умовах", тому послуги з динамічного спостереження за перебігом вагітності є БЕЗКОШТОВНИМИ для всіх жінок, які стають на облік вагітності в КНП "Славська міська лікарня" незалежно від територіальної приналежності; комплексний супровід вагітної з можливістю зробити необхідні аналізи, тести, дослідження, отримати скерування на аналізи, УЗД, скринінг; допомога виключно кваліфікованих фахівців з відповідним досвідом; повноцінна підготовка до пологів без ускладнень та ризиків.

Контакти

Адреса:
смт. Славське, вул. Архангельського, буд. 5
Телефон:
+380684143361+380676821592
Електронна адреса:
slavska_ml@ukr.net
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-10-01

Неподалік від цього місця

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Славської селищної ради
Державний

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Славської селищної ради

смт Славське, вул. В. Івасюка, 24

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Тухля КНП Славської селищної ради "Славська мiська лiкарня"

Стрийський район, с. Тухля, вул. Івана Франка, 109

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Лікарська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Волосянка КНП Славської селищної ради "Славська мiська лiкарня"

Стрийський район, с. Волосянка, вулиця Шевченка, 46

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Лікарська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Верхня Рожанка КНП Славської селищної ради "Славська мiська лiкарня"

Стрийський район, с. Верхня Рожанка, вулиця Шевченка, 36

Медичний супровід немовлят
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова