background
Повернутися до списку

КНП "Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня" м. Кам'янка-Бузька, вул. Героїв Небесної Сотні, 29 А

Батьки в дії
Медичний супровід вагітності

У КНП "Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня" працює відділення жіночої консультації

Основні завданнями жіночої консультації наступні: Організація і проведення комплексу профілактичних заходів щодо збереження репродуктивного здоров’я населення; проведення лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ушкоджень вагітності післяпологового періоду, гінекологічних захворювань на основі сучасних досягнень науки і практики; раннє виявлення вагітних жінок (до 12 тижнів) та їх диспансерний нагляд; своєчасне виявлення захворювань у вагітних та скерування їх у стаціонари; скерування вагітних, які потребують лікування в денному гінекологічному стаціонарі при ЖК, яким непотрібно цілодобове медичне спостереження; забезпечення взаємозв’язку з пологовими стаціонарами та поліклінічними закладами; впровадження в практику сучасних засобів діагностики та лікування ускладнень вагітності, захворювань породіль, гінекологічних захворювань; організація і проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок з використанням сучасних методів обстеження з метою раннього виявлення та лікування гінекологічних захворювань; Щоб записатися на облік, необхідно звернутися до найближчої жіночої консультації. Ви можете це зробити шляхом телефонного дзвінка до контакт-центру або особистого візиту на рецепцію до медичного закладу. Важливо пам'ятати, що для реєстрації не потрібне електронне направлення.

З собою на перший візит вам потрібно мати паспорт. Ваш лікар збере інформацію про ваш стан здоров'я та заповнить "Індивідуальну карту вагітної та породіллі". У жіночій консультації майбутня мама отримає «Обмінну карту», яку лікар-гінеколог буде заповнювати під час кожного візиту вагітної та фіксуватиме результати оглядів, аналізів, УЗД, тестів, описується специфіка перебігу вагітності.

Лікарі-гінекологи завжди готові надати вам якісну медичну підтримку та відповісти на всі ваші запитання. Ми допоможемо вам зробити перші кроки до материнства з комфортом та впевненістю

Контакти

Адреса:
м. Кам'янка-Бузька, вул. Героїв Небесної Сотні, 29 А
Телефон:
+380678888277
Електронна адреса:
kam-crl@ukr.net
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-09-01

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Пологове відділення Кам'янка-Бузької центральної районної лікарні

м. Кам'янка-Бузька, вул. Героїв Небесної Сотні, 29а

Пологові будинки
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янка-Бузька центральна районна лікарня"

м. Кам'янка-Бузька, вул. Героїв Небесної Сотні, 29А

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Кам'янка-Бузька
Державний

Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Кам'янка-Бузька

м. Кам'янка-Бузька, вул. Незалежності, 27

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Кам'янка-Бузький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Львівському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

м. Кам'янка-Бузька, вул. Незалежності, 29

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова