background
Повернутися до списку

КНП "Дрогобицька міська поліклініка" ДМР, Сімейне відділення №1 м. Дрогобич, вул. Андрія Шептицького, 7

Батьки в дії
Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят

Ведення вагітності в амбулаторних умовах в КНП "Дрогобицька міська поліклініка" ДМР. Від початку вагітності пацієнтці надається цілий спектр безоплатної медичної допомоги, що включає в себе клініко — лабораторні обстеження, УЗД, кардіотокографія плода та консультації суміжніх спеціалістів.

План ведення вагітності складається для кожної вагітної індивідуально з врахуванням всіх рекомендацій МОЗ, ВООЗ. Лікарями відділення згідно програми онкопревенції проводяться гінекологічні огляди жінок з обов’язковим цитологічним дослідженням, кольпоскопія. Ведеться диспансерне спостереження за пацієнтами з гінекологічними захворюваннями. Надається консультація з питань контрацепції та планування сім’ї.

Запис на прийом проводиться у системі Health 24 або через кол-центр т. 0672600103, (0324) 41-92-55 У відділенні по вул.Шептицького,7 каб.№8 приймають: Денис О.Л. та Мацигін О.Б.

Сімейні лікарі: Белз Оксана Федорівна Зюлковська Віра Василівна Іщук Марта Зіновіївна Ковальська Діана Олегівна Левчак Любов Валеріївна Легка Марта Ігорівна Мацьків Алла Павлівна Стецків Світлана Степанівна Янко Романа Миколаївна

Контакти

Оновлено: 2023-12-18

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Соціальний центр матері і дитини у Львівській області

м. Дрогобич, вул. Шептицького, 7

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Батьки в дії
Державний

КНП "Дрогобицька міська лікарня 1"ДМР

м. Дрогобич, вул. Шептицького, 9

Медичний супровід вагітності
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше
КНП "Дрогобицька міська дитяча лікарня" ДМР
Державний

КНП "Дрогобицька міська дитяча лікарня" ДМР

м. Дрогобич, вул. Шептицького, 11

Курси для майбутніх батьків
Детальніше
Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Дрогобич
Державний

Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Дрогобич

м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 28

Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова