background
Повернутися до списку

КНП "4МП м.Львова" Центр раннього втручання м. Львів, проспект Червоної Калини, 57А

Батьки в дії
Центри раннього втручання
Психологічна допомога

Тут з малюками, віком до 3-х років, працюють фахівці, які допомагають їм розвиватись, а також адаптуватись їм та їхнім батькам до життя в суспільстві. Зокрема, це такі фахівці, як невролог, психолог, логопед, педіатр, фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист.

До центру раннього втручання потрібно звертатися, коли дитина: - не тримає голівку; - не перевертається; - невчасно сіла; - не має опори; - є затримка мовлення; - має неспокійний сон; - є тремор підборіддя чи нижньої губи.

Контакти

Адреса:
м. Львів, проспект Червоної Калини, 57А
Телефон:
+380632205760
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-03-18

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Медичний центр «Ехокор»

м. Львів, вул. Угорська, 17

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр «Перший сімейний ім. святого Єремії»

м. Львів, вул. Тернопільська, 21а

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Медичний центр Святої Параскеви (Тернопільська)

м. Львів, вул. Тернопільська, 21Б

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Детальніше
Центр психотерапії "AlterEgo" (Хуторівка)
Приватний

Центр психотерапії "AlterEgo" (Хуторівка)

м. Львів, вул. Хуторівка, 40а

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова