background
Повернутися до списку

БО "Людина в біді" - безкоштовна психологічна допомога онлайн/гаряча лінія

Батьки в дії
Допомога ВПО
Психологічна допомога

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» представлена в Україні з 2003 року. Діяльність розпочалася з реалізації правозахисних програм, а вже у 2014 році ми долучили програми гуманітарного спрямування. З 2016 року організація започаткувала нові ініціативи, зокрема, у секторах захисту та засобів для існування, які б підтримали перехід країни від надзвичайного стану до якнайшвидшого відновлення та розвитку.

Після 24 лютого 2022 року, маючи значний досвід роботи в надзвичайних ситуаціях, команда «Людина в біді» змогла реагувати на гуманітарні виклики негайно. Одразу після початку російського вторгнення, завдяки фінансовій підтримці міжнародних донорів, організація масштабувала свою діяльність на 23 області України. Ми стали однією з ключових міжнародних неурядових організацій, які працюють над наданням підтримки постраждалим від воєнних дій.

На сьогодні «Людина в біді» має в Україні 10 офісів та охоплює широкий спектр невідкладної допомоги:

продовольчі та непродовольчі товари; захист та укриття; вода, санітарія, засоби гігієни; психосоціальна допомога; грошова допомога. Реалізуючи принцип локалізації, згідно з яким гуманітарні заходи реагування повинні бути «настільки локальними, наскільки це можливо, та настільки міжнародними, наскільки це потрібно», «Людина в біді» також активно підтримує організації громадянського суспільства, які надають допомогу населенню, постраждалому від наслідків війни, сприяючи розвитку їх потенціалу та навичок. Адвокація також є одним з важливих напрямів діяльності, в рамках якого ми підтримуємо просування прав та інтересів постраждалого населення, шляхом впливу на осіб, уповноважених приймати рішення, спрямованого на зміну політики, розробку та ухвалення відповідних законодавчих актів або змін до них.

Контакти

Адреса:
онлайн/гаряча лінія
Телефон:
0800210160
Вебсайт:
https://ukraine.peopleinneed.net/ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-10-06

Неподалік від цього місця

АЗПСМ с.Бірки КНП Івано-Франківської селищної ради "Івано-Франківська районна лікарня"
Державний

АЗПСМ с.Бірки КНП Івано-Франківської селищної ради "Івано-Франківська районна лікарня"

с. Бірки, вул. Б.Хмельницького, 13

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

"Простір дружній до дитини БО "Людина в Біді" (Стебник)

м. Стебник, вул. Шевченка, 5

Допомога батькам у разі протиправної поведінки дітей
Допомога ВПО
Коворкінги та простори дружні до сімей із дітьми
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

"Право на здоров'я" (HealthRight International) в Україні

"Гаряча лінія"

Допомога ВПО
Правова допомога
Психологічна допомога
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Національна гаряча лінія МОЗ-ЮНІСЕФ "Спільно до здоров'я"

"Гаряча лінія"

Медичний супровід немовлят
Підготовка до пологів та післяпологове відновлення
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова