background
Повернутися до списку

БО "Дія.МИ" м. Львів, вул. Гнатюка, 15

Батьки в дії
Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових

Благодійна Організація «Дія.МИ» офіційно існує вже три роки, місія організації - комфортна громада для сімей з дітьми. Команда працює у соціальній сфері над створенням соціальних послуг для сімей та дітей у Львівській області.

Напрямки роботи: o Соціалізація дітей з сімей в СЖО; o Підвищення батьківського потенціалу; o Психологічна підтримка; o Розвиток соціальних послуг на місцях; o Безбарʼєрність; o Просвітницька складова; o Інклюзивне суспільство; o Спроможні громади.

Наші Проєкти: 1) Проєкт «Корпоративне наставництво», для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, або дітей із сімей вимушених переселенців, щоб соціалізуватися та інтегруватися у суспільство, 2) Школа відповідального батьківства «Батьки в темі». Це школи для батьків дітей від 0 до 3х років та вагітних жінок, з доказовими експертами з виховання, лікування та розвитку дітей. Школи відбуваються у малих громадах Львівської області та тривають місяць.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Гнатюка, 15
Електронна адреса:
bo.diiamy@gmail.com
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-03-18

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Державний

Головне управління Національної поліції у Львівській області

м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3

Допомога батькам у разі протиправної поведінки дітей
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Кар'єрний хаб «ВОНА»

м. Львів, вул. Січових Стрільців, 7

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Вільна - дружній до жінок та дівчат простір (Львів)

м. Львів, вул. Січових Стрільців, 7

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Соціальний готель Львівської міської ради

м. Львів, вул. Городоцька, 163 а

Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова