background
Повернутися до списку

Baby Center "Друзi" (вул. Зубрівська) м. Львів, вул. Зубрівська, 32

Батьки в дії
Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців

У мережі дитячих центрiв розвитку «Друзi» м. Львів проводяться розвиваючі заняття для дітей раннього віку від 9 місяців до 3-х років.

Монтесорі Особливості занять раннього розвитку: Розвиваючі заняття спрямовані на створення міцного емоційного зв’язку малюка з мамою, батьком, також взаємодії з однолітками, вміння адаптуватись в соціумі Основа- ігри-вправи за методикою Марії Монтесорі, спеціально адаптовані для дітей раннього віку. Вони спонукають малят до самостійного вирішення завдання. Це стимулює їх розвиток, а педагог є помічником. Новітні методики раннього розвитку, зокрема Монтесорі, Лупан, Дамана, Нікітіних і відповідають віковим здібностям та можливостям дітей раннього віку. Різноманітні пісні, забавлянки, музично-ритмічні вправи, що розвивають емоційну сферу малюків. Фізкультхвилинки, гімнастика – забезпечують розвиток загальної моторики, координації рухів, просторових уявлень Різноманітні вправи, пальчикова гімнастика на розвиток дрібної моторики, малювання, ліплення, що стимулюють розвиток мовлення у дітей раннього віку. Метою таких занять є створення розвиваючого середовища, яке спонукає до розвитку пізнавальної діяльності та індивідуальний підхід до кожної дитини, як особистості.

Основним завданням розвиваючих занять є гармонійний розвиток дітей: загальної та дрібної моторики, сенсорних відчуттів, мислення, мовлення, пам’яті, уваги та створення позитивного настрою, що є запорукою ефективного розвитку дитини.

Заняття триває 50 хв., в групі до 7 дітей! Перше-пробне заняття у «Друзi» – безкоштовне!

Baby-fitness У віці від 1 до 3 років більшість дітей не можуть всидіти на місці, адже рух – це розвиток, пізнання навколишнього світу. У ранньому віці важливо підтримати цю активність малюка, а тим паче спрямувати в правильне русло гармонійного фізичного розвитку. Бебі-фітнес – це курс спеціально розробленої гімнастики для дітей раннього віку від 1 до 3 років. Тут дитина привчається до простих фізичних вправ, ознайомлюється з елементами спорту, розвиває велику та дрібну моторику.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Зубрівська, 32
Телефон:
+380677783131+380637483131
Електронна адреса:
babycenter2.lviv@gmail.com
Вебсайт:
https://babycenter.lviv.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-02-14

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Приватний

Мережа медичних центрів Оксфорд Медікал (вул. Зубрівська)

м. Львів, вул. Зубрівська, 21

Медичний супровід вагітності
Детальніше
Батьки в дії
Приватний

Школа раннього плавання "SimYaSwim" (Зубрівська, SportLife)

м. Львів, вул. Зубрівська, 38, SportLife

Розвиваючі заняття для дітей 0-24 місяців
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Дитяча Точка UNICEF "Спільно", Львів (пр. Червоної Калини)

м. Львів, проспект Червоної Калини, 81

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

БФ «Оберіг Львів»

м. Львів, вул. Сихівська, 11

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова