background
Повернутися до списку

Акушерсько-гінекологічне відділення Яворівської районної лікарні м. Яворів, вул. Лозинського, 4

Батьки в дії
Пологові будинки

"Пологовий Яворів" - заклад охорони здоров'я, який пропонує широкий спектр послуг з організації та проведення пологів. Розташований у Яворові, за адресою вулиця Лозинського, він став осередком здоров'я для багатьох жінок у регіоні. Заклад має висококваліфікованих фахівців, які надають всебічний підхід до кожної пацієнтки. Тут пропонують індивідуальний підхід до кожного випадку, допомагають забезпечити комфортні умови для вагітних та їхніх супроводжуючих. Крім того, у закладі забезпечено використання сучасних технологій та обладнання, що дозволяє забезпечити максимально можливий рівень безпеки та комфорту для майбутніх матусь та їхніх дітей.

Контакти

Адреса:
м. Яворів, вул. Лозинського, 4
Телефон:
+380325923098
Соціальні мережі:

Оновлено: 2023-05-12

Неподалік від цього місця

Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Яворів
Державний

Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА, Яворів

м. Яворів, вул. Шептицького, 1а

Допомога ВПО
Психологічна допомога
Допомога сім'ям військових
Детальніше
Батьки в дії
Державний

КНП Яворівської міської ради Львівської області "Яворівська центральна районна лікарня"

м. Яворів, вул. Львівська, 29

Медичний супровід вагітності
Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Яворівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Яворівському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Львів)

м. Яворів, вул. Львівська, 2

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Яворівської міської ради

м. Яворів, вул. Львівська, 10

Заклади реєстрації новонароджених
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова