Заклади, громадського харчування, дружні до дітей

Перша ініціатива групи активних батьків м. Львова, яка стала платформою для створення “ГО Батьки в дії” у 2015 році.
Заклади, громадського харчування, дружні до дітей

У межах проекту активістки здійснили облік ресторанів, пристосованих до сімейного відпочинку та які мали перелік необхідних для цього пристосувань, таких як дитячі кімнати, стільці для годування, обладнані туалети та ін. Проект стартував із відзначення 19 таких закладів спеціальними наліпками та висвітленням у ЗМІ, а також мотивуванням спільно із міською радою Львова ставати “дружніми до сімей із дітьми”. Так, за короткий час таких закладів стало 55 і їх кількість продовжує зростати, а обладнання дитячих куточків стало ознакою доброго тону у більшості ресторанів міста. Також, у межах цієї ініціативи активісти розробили критерії для інших сфер у місті, для ідентифікації їх як місця, дружнього до дітей. За цим прикладом, після його першого релізу, Львівська міська рада облаштувала усі свої ЦНАПи дитячими куточками, які на дверях мають наші наліпки “Закладу, дружнього до дітей”. У 2024 році проект був розширений на заклади харчування уже не лише м. Львова, а й усіх громад Львівської області.

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова

© 2024 Громадська організація "Батьки в дії". Всі права застережено!

Розробка сайтів - Abra Agency
Ви переглядаєте розробницьку версію сайту. Ми активно працюємо над завершенням розробки і найближчим часом зробимо сайт повністю доступним для вас. Дякуємо за вашу терплячість та підтримку. Ви найкращі!