background
Повернутися до списку

Притулки ГО «Жіночі перспективи» м. Львів, пр. Червоної Калини, 36, торгівельний центр «Шувар», офіс 315.

Батьки в дії
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Підтримка жіночого підприємництва

“Центр Жіночі перспективи” зареєстрований, як громадська організація 06 квітня 1998 року.

Місія організації: захист прав жінок та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у всіх сферах суспільного життя.

Діяльність організації спрямована на впровадження ґендерної політики в Україні, зменшення рівня насильства, підвищення конкурентноздатності жінок на ринку праці та просування їх на рівень прийняття рішень в Україні. Ми працюємо для того, щоб права жодної жінки в Україні не порушувалися.

За час своєї діяльності Центр реалізував понад 30 різних проектів, надавав безпосередню допомогу понад п’яти тис. клієнтам, здійснив різноманітні соціологічні дослідження, активно співпрацював з місцевими органами влади, надавав правову, освітню та інформаційну допомогу різним цільовим групам.

Напрямки діяльності: Гендерна рівність Протидія домашньому насильству Протидія торгівлі людьми Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС) Сприяння у працевлаштуванні та підприємницькій діяльності осіб, що опинилися в складних життєвих обставинах Проведення соціологічних досліджень

Притулок у львівському мікрорайоні Рясне.

Тут є 11 кімнат і ми можемо дати тимчасовий притулок для 40 жінок з дітьми. Найменшому нашому мешканцю пів року. Загалом зараз маємо десять дітей, а ще кілька тижнів тому дітей було понад 25.
Поруч з цим притулком розташована приватна конюшня. Саме у цьому нашому прихистку проходить багато конкурсів, змагань, заходів для дітей, тренінгів та концертів. Тому що прихисток обладнаний тренінговим залом та має велике подвір’я.

Контакти

Адреса:
м. Львів, пр. Червоної Калини, 36, торгівельний центр «Шувар», офіс 315.
Телефон:
+380322955060+380676740770
Електронна адреса:
women@women.lviv.ua
Вебсайт:
http://www.women.lviv.ua/
Соціальні мережі:

Оновлено: 2024-01-25

Неподалік від цього місця

Батьки в дії
Громадський

ГО Центр "Жіночі Перспективи"

м. Львів, просп. Червоної Калини, 36, Торгівельний центр “Шувар”, офіс 315

Допомога ВПО
Допомога жінкам та дітям у складних життєвих обставинах
Жіночі ГО
Підтримка жіночого підприємництва
1325 Жінки, Мир, Безпека
Детальніше
Батьки в дії
Державний

Амбулаторія сімейної медицини №1, №3, №5 КНП «4-а міська поліклініка м. Львова»

м. Львів, проспект Червоної Калини, 57

Медичний супровід немовлят
Детальніше
Батьки в дії
Громадський

Інститут Суспільних Ініціатив

м. Львів, вул. Гната Хоткевича, 56

Допомога ВПО
Жіночі ГО
1325 Жінки, Мир, Безпека
Детальніше
Центр психотерапії "AlterEgo" (Хуторівка)
Приватний

Центр психотерапії "AlterEgo" (Хуторівка)

м. Львів, вул. Хуторівка, 40а

Перинатальні та сімейні психологи
Детальніше

Наші партнери

Львівська обласна державна адміністраціяУправління молоді та спорту Львівської міської ради1325 Жінки, Мир, БезпекаУкраїнський Жіночий ФондПосольство Королівства Нідерландів в УкраїніДані містЛьвівська група підтримки грудного вигодовуванняДитяча Планета - Найбільша мережа парків святкування днів народження в УкраїніТурклуб 'Манівці' - Завжди на хвилі пригодКлініка ЗаблоцькогоЛьвівська обласна бібліотека для дітейДитячий садок ПташеняХолдинг емоцій «!FEST»Зелена Коробка - Green BoxЯкісне харчування для домашніх тварин від КормотехМолоДвіж Центр. ЛьвівПриродні Права УкраїнаГО 'Доули Львова'Компанія ЕнзимПласт - Національна скаутська організація УкраїниAbra agency - Креативна веб-агенціяUNICEF УкраïнаГромадська організація 'Центр Жіночі Перспективи'Українська жіноча демократична мережаЕко-спільнота ЛьвівБлагодійний фонд МХП ГромадіКомірка ЛьвівZero waste LvivРада Європи в УкраїніЛьвівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ УкраїниЦентр громадського моніторингу та дослідженьЛьвівський регуляторний хабСлінгомами Львова