Лис 23, 2016

Звернення до громадських організацій

Активні представники громадськості, ГО «Батьки в дії» звертається до Вас з пропозицією об'єднати зусилля та наполегливо боротися за україномовний контент анімацій, які показують національні телеканали України. Зокрема, йдеться про транслювання українською мовою популярного мультиплікаційного серіалу «Фіксики».

Звернення до громадських організацій

Шановні представники громадськості!

Звертаємося до вас, як до колег і розділяємо ваші старання змінити наше суспільство на краще, бо й самі докладаємо чимало зусиль для досягнення бажаної мети.

Громадська організація "Батьки в дії", об’єднує батьків м.Львова та сприяє перетворенню міста у середовище, дружнє до дітей та сімей. Віримо, що лише спільними зусиллями можемо зламати систему і тому пропонуємо об'єднатися та вирішити невелику проблему, яка має велике значення у вимірі майбутнього нашої держави.

Статистика свідчить, що більше половини львів'ян, в тому числі і діти, проводять свій вільний час перед телевізором за переглядом мультиплікаційних фільмів. Впевнені, що й у інших регіонах України такі показники не дуже відрізняються. Телевізійний продукт впливає на наш світогляд, культуру і розвиток. Ми як громадяни України, маємо право вимагати захистити наші права і права наших дітей. Тому звернулися до центральних каналів з проханням транслювати популярний мультсеріал "Фіксики" українською мовою, оскільки в мережі є якісний український переклад зроблений студією "Аероплан". Важливо, що переклад отримав схвальні відгуки від основної аудиторії – дітей, які проводять багато часу перед телевізором і через відсутність вибору змушені були дивитися російську версію.

Звертаємося до Вас з проханням об'єднатися з нами і також надіслати схожі звернення до телеканалів, які транслюють цей мультсеріал.

Спробуймо разом змінити середовище наших дітей! Лист до телеканалів.

Телеканали, які транслюють мультсеріал "Фіксики": ТЕТ, Інтер, К1, К2, Піксель TV, ПлюсПлюс, Сонце.