Лис 17, 2016

Зустріч з колективом пологвомго відділення 3-ї МКЛ

16 листопада "Батьки в дії" провели розмову з працівниками комунальної 3 клінічної лікарні

Зустріч з  колективом пологвомго відділення 3-ї МКЛ

У середу, 16 листопада, ми мали дуже конструктивну довгу зустріч з колективом пологового на Джамбула: головним лікарем, завідуючими, начмедом і медсестрами. Важливо, як від громадськості і депутатів проводити такі розмови, бо ми всі хочемо змін, а відсутність комунікації та взаєморозуміння дуже шкодить.

Як наслідок, проговорили усі пропозиції, які Ви нам надсилали щодо змін на Раппопорта, більшість із яких були прийняті колективом та будуть подані як бюджетні пропозиції на 2017 рік (гаряча вода, нові матраци, посуд, освітлення, ремонт санвузла та ін). Треба розуміти, що ідеальний стан будівлі залежить лише від кількості фінансування. 

Щодо якості послуг: дивно було бачити реакцію персоналу, коли ми їх переконували більше часу приділяти породіллі, зокрема, щодо налагодження грудного годування, дотримуватись "теплового ланцюжка" та ін. Склалось враження, що вони просто цьому не надавали важливого значення, однак погодились попрацювати із персоналом та тримати це питання на суворішому контролі. 

Для системних змін будемо тепер співпрацювати із професійними асоціаціями (медичних сестер, акушерів-гінекологів), власне, які проводять регулярні навчання для персоналу та пропонувати їм впроваджувати найсучасніші методики роботи із жінками після пологів). Є думка від активних мам провести власний медичний форум і навчання для медсестр найближчим часом. 

І ще важливо - жінки та чоловіки, які готуються до народження дитинки - вчіться, дізнавайтесь про пологи! Це забезпечить вам впевненість у тому, що лікарі будуть дотримуватись протоколів МОЗ та сміливість подавати скарги напряму головному лікарю чи завідуючому безпосередньо у пологовому.

Ми з ГО "Батьки в дії" будемо помагати в т.ч. і інформаційно, уже готуємо проект з питань вагітності та народження у Львові) 

І, виявляється, пологовий на Джамбула має свій сайт) де тепер буде розміщена значно більша кількість інформації) http://3mkl.lviv.ua/