Жов 10, 2016

Зустріч у сквері Святого Юри, щодо дитячого простору

Команда ГО "Батьки в дії" спільно з представниками Управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР та архітекторами, зустрілись на тереторії скверу, для того аби краще уявити як має виглядати нетиповий дитячий майданчик.

Зустріч у сквері Святого Юри, щодо дитячого простору

Проектом, який ми подали на бюджет міських ініціатив, передбачається створення дитячого простору із максимальним використанням елементів із природних матеріалів, різного рельєфу із зачіпками і перелазами для просторового розвитку дитини та кількох ігрових елементів.

Нашим завданням є створити природній та екологічний дитячий простір, що вигідно вирізнятиметься на фоні більш як п'ятиста типових дитячих майданчиків Львова.

До території скверу Святого Юра поставлено декілька завдань: не зруйнувати природній ландшафт, використати його в корисних цілях, збудувати ігрові елементи з природних матеріалів, сконструювати стійкий антивандальний простір та зберегти природню красу скверу.

За результатами зустрічі було виокремлено низку питань, які потребують першочергового вирішення: дізнатись, на чиєму балансоутриманні стоїть сквер; внести обрану тереторію до схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Львова; дізнатись у обленерго, як найкраще провести освітлення майбутнього майданчику;

Наступна зустріч, з попередніми результатами, відбудеться наступного тижня.

Команда ГО “Батьки в дії” відкрита до ідей та порад, які ви можете надіслати нам на електронну скриньку: childfriendly.lviv@gmail.com

Дитячий простір 1

дитячий простір 2