Лис 18, 2016

Засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Львівської обласної ради

У четвер ГО "Батьки в дії" відвідали засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Львівської обласної ради

Засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Львівської обласної ради

Вчора ми із Юля ГвоздовичМаряна Кузько та Анна Чала відвідали засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я Львівської обласної ради, на якому розглядалось наше звернення щодо пологового будинку Львівської обласної клінічної лікарні ( в народі Медінститут). 

Ми просили звернути увагу на питання можливості збільшення фінансування цього пологового будинку для оновлення матеріально-технічного стану, а також щодо фінансування Львівського обласного перинатального центру на Вашингтона. Питання "Медінституту" ускладнене й тим, що можливості закрити його на капітальний ремонт немає аж до часу, доки не буде відновлений Львівський обласний перинатальний центр. Однак, сподіваємось, що питання оновлення меблів, матраців та ін. матиме подальший позитивний розгляд та частина необхідної суми буде закладена в бюджет 2017 року. 

Також, маємо надію, що зможемо налагодити приязну співпрацю із керівництвом пологового відділення та лікарні загалом і допомогти стати пологовому відділенню кращим.

Дякуємо Iryna Mykychak , Михайло Гичка та членам комісії за розуміння!

Ставимо собі за мету, аби усі пологові будинки, які знаходяться на території Львова, вийшли на однаково високий рівень матеріально-технічного забезпечення, всюди підвищився рівень якості надання послуг, а персоналу пологових будинків було легше та комфортніше працювати.

Нагадаємо: Пологові Львова: змовчати не можна змінити (Частина 2. Наші дії)