Січ 26, 2018

Запрошення до обговорення офіційної "платності" пологів

В обласних пологових будинках планують ввести платні пологи, якщо ви про них домовлялись із лікарем, і він виходить не в свою зміну. Директор Департаменту ОЗ ОДА Iryna Mykychak запрошує до обговорення цього нововведення в себе на сторінці. Залишайте власні думки! Нагадаємо, що вивести з тіні неофіційну оплату за пологи ми просили в профільних владних структурах ще минулої осені в рамках адвокаційної кампанії покращення стану пологових будинків у місті Львові.

Запрошення до обговорення офіційної "платності" пологів

Запрошую до обговорення. Давайте порадимось.🤔 Нам важлива точка зору матусь і татусів - молодих та тих, що з досвідом. А особливо тих родин, які в очікуванні свого босоногого щастя. 🤰🤱Дуже розраховую на зважені поради досвідчених бабусь, дідусів, тещ і свекрух.👩‍👩‍👧‍👧
Словом ми налаштовані вивести з тіні "платні послуги" у пологових відділеннях. 😱Дуже часто львів'яни нарікають, що їм пропонували заплатити значну суму медикам за надану меддопомогу при пологах.
Відповідно, після завершення ремонтів в обласному перинатальному центрі і пологовому обласної клінічної лікарні плануємо запровадити оплату за так звані "пологи за домовленістю" - це, коли приймає пологи не чергова бригада, а лікар з яким родина домовилась попередньо. Буде затверджено вартість такої медичної послуги, порядок оплати. Кошти, які будуть заплачені в касу лікарні, підуть на розвиток цього пологового відділення і доплату до зарплати лікаря.
Всі пологи, які приймає чергова бригада мають бути БЕЗКОШТОВНИМИ!!!
Запрошую до обговорення!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1654264751279309&set=a.369072749798522.79449.100000873991831&type=3&theater