Сер 24, 2016

З Днем Незалежності, Україно!

Вітаємо всіх українців з чудовим святом! Бажаємо миру та злагоди!

З Днем Незалежності, Україно!

Ви ще не знаєте куди сьогодні можна піти зі сім'єю? Пропонуємо вам невеличку добірку цікавих подій на День Незалежності.

Свято "Захиснику Незалежності - Слава" відбудеться у Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" 24 серпня. Початок - о 13.00. Вартість квитків становить 20 гривень. "Запрошуємо усіх львів'ян та гостей міста. Особливо чекаємо усіх учасників бойових дій та їх сім'ї. Ви - наші герої, Ви боронили нашу Незалежність і в цей день Вам особлива шана і подяка", - додають організатори. Більше подій від організатора: Музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай".

Фестиваль "Моя маленька незалежність" відбудеться у Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького 24 серпня. Початок - о 12.00. У програмі фестивалю: традиційний український ярмарок з вітчизняними товарами; майстер-класи для всієї родини; класична українська кухня; вишиванковий конкурс; козацькі забави. Відвідувачі також зможуть долучитися до благодійної акції "Ми - це Україна", сфотографуватись у так званому "сільському куточку" та просто гарно провести час. Детальнішу інформацію про фестиваль можна прочитати тут 

Виставка "Львівський трамвай - із минулого у майбутнє" проходитиме у трамвайному депо №1 24 серпня. Початок - о 10.50. Вхід - вільний. З нагоди 25-ої річниці Незалежності України "Львівелектротранс" проведе урочистий "Парад трамваїв", виставку "Львівський трамвай – із минулого у майбутнє", а також пізнавальну екскурсію "Шляхом першого електричного трамвая Львова".