Вер 05, 2016

Виклики Арлекіно: перетворення занедбаних культурних установ на нові громадські центри в районах

Що буде на місці колишнього кінотеатру ім. Чкалова ("Арлекіно") у мікрорайоні Сигнівка-Сріблястий. Є можливість подати свої ідеї, а саме 7 вересня о 18.30! Можливо це буде новий коворкінг для мам? Долучайтесь до воркшопу!

Виклики Арлекіно: перетворення занедбаних культурних установ на нові громадські центри в районах

7 вересня, в приміщенні бібліотеки-філії №17, що за адресою вул. Городоцька 285 відбудеться зустріч у форматі урбан-кафе на тему: «Виклики Арлекіно: перетворення занедбаних культурних установ на нові громадські центри в районах». 

На зустрічі будемо обговорювати проблеми та потреби у створенні громадських центрів у районах Львова, подискутуємо про їхні функції та наповнення, а також напрацюємо завдання для майбутнього воркшопу. Запрошуємо представників бібліотек, громадських організації, влади, бізнесу, архітекторів, дизайнерів, урбаністів, мешканців району та просто активних львів’ян.

Також, усі бажаючі зможуть приєднатися до тижневого воркшопу, щодо створення нового простору, а саме центру громадської активності у мікрогромаді "Сигнівка-Сріблясти" на базі бібліотеки-філії № 17 та колишнього кінотеатру «Арлекіно». Для участі у воркшопі просимо заповнити реєстраційну форму.

ЧАС: початок - 18.30, 7.09.2016, закінчення -14.09.2016
МІСЦЕ: вул. Городоцька, 285 (Бібліотека-філія №17 ЦБС для дорослих)
КОНТАКТИ: Марта Гладка, 0684370559 marta_gladka@city-institute.org

Долучитись до події у Facebook.