Лис 11, 2016

Вулиці для всіх - простір для кожног!

У Львові завершують обговорення трьох варіантів реконструкції вулиці Бандери. За результатами обговорень, у яких брали участь Батьки в дії, у січні 2017 року оберуть один варіант.

Вулиці для всіх - простір для кожног!

Чи не кожну другу маму турбує те, що неможливо вийти з громадського транспорту з візочком нормально (адже зупинки, бордюри, тощо  змушують припіднімати дитячі візки). Або що на бруківці колеса швидше зношуються! Немає зелених насаджень! А чи кожна мама задавала собі питання: "Як це змінити?".

Я вам дам відповідь, все можна змінити, потрібно лише захотіти! Я, як член ГО "Батьки в дії", не дозволяю собі розслаблятись, і якщо є нагода взяти участь у позитивних змінах міста, чому б нею не скористатись! Тому ми активно долучались до обговорень реконструкції вулиці Степана Бандери в рамках проекту «Вулиця для всіх». Найперше, що хочу зауважити, що мою думку - враховували, це дуже приємно і дуже важливо, оскільки я мама і не хочу щоб моя дитина була у небезпеці в рідному місті.

Протягом декількох зустрічей, воркшопів було обрано 3-и варіанти облаштування вулиці Степана Бандери, участь у яких брали: представники City Institute/Інститут містаЛКП "Інститут Просторового Розвитку", представники зацікавлених сторін (Користувачі велосипедів, Батьки та діти, Маломобільні групи населення, Водії автомобілівМешканці вулиці, Бізнес, Пасажири громадського транспорту, Студенти НУ ЛП, Адміністрація НУ ЛП, Люди із вадами зору). Зі всіма розробками можете ознайомитись на соціальній сторінці: Street for all / Вулиця для всіх.

А я хочу подякувати організаторам, завдяки яким Львів - стає дружнім до дітей та сімей!