Лис 23, 2016

Відповідь від мера Львова на наш запит

Ми отримали відповідь на запит, який подавала голова нашої ГО Юля Гвоздович. У запиті були озвучені прохання збільшити фінансування обох міських пологових будинків

Відповідь від мера Львова на наш запит

Ми отримали відповідь на запит, який подавала голова нашої ГО Юля Гвоздович. У запиті були озвучені прохання збільшити фінансування обох міських пологових будинків, започаткувати практику щорічного публічного звіту головних лікарів на виконкомі та посприяти збільшенню чисельності пологових будинків міста до кількості, яка б дозволила уникати перевантаженості та зниження якості надання послуг. 

У відповіді міський голова Львова пообіцяв збільшити фінансування міських пологових у 2017 році, однак не вважає за потрібне сприяти вирішенню проблеми їх перевантаженості (що є наслідком закриття Львівського обласного перинатального центру).

Сподіваємось, що ми знайдемо вихід із замкненого кола та зможемо вирішити ті проблеми, які нашарувались та заважають як спокійному, комфортному перебуванню жінок у пологових будинках, так і якісній роботі медиків. 

Відсутність страху, довіра та відчуття безпеки мамою є основою для щасливого народження малят. Запрошуємо до співпраці!

відповідь 1

відповідь 2