Кві 28, 2016

Великдень у Львові: куди піти, на що подивитися

Всі знають, що Великодні свята у Львові — це така атракція, яку варто побачити. А на що, власне, дивитися? Обмежитися лише святковим виглядом центру міста чи прийняти участь у різних забавах? Пропонуємо розглянути такі можливості проведення гарного і цікавого часу

Великдень у Львові: куди піти, на що подивитися

— Кожних великодніх свят у Шевченківському гаю відбувається щось магічне і неймовірно етнічне. Цього року відвідувачам традиційно пропонують взяти участь в гаївках, подивитися на шоу бульбашок, лялькову виставу «Руками дітей», відвідати різноманітні майтер-класи (див. тут), пройти квест по гаю, послухати різні музичні гурти (детальніше на офіційному сайті Шевченківського гаю). Особливо цікаво буде для діток 2 травня на Дитячій галявині, де о 14:00 - 16:00 можна буде ознайомитися з інтерактивним проектом «Звірі Марії Примаченко» , о 14:00 послухати гурт «Зореквіт», а о 14:40 — «Горличка», о 15:00 — «Оксамит» , о 15:30 ознайомитися з творчістю мистецької студії «Фора», а о 16:00 — з дитячою школою «Карпарейшн».

Крім усіх цих великодніх заходів, Ви зможете з дітьми подивитися на тваринок. Це вівці та кози, яких можна зустріти на території музею , а також у хаті с. Шандрівець. Свійські птахи, а саме гусочки та качки живуть у стайні с. Либохора, але часто виходять на прогулянку до музейного озера. Курочок можна зустріти біля садиби с. Бережонка. Також на території музею можна зустріти багато диких тварин, особливо птахів. Живуть тут також ласка та куниця, але побачити їх можна лише вночі. Прикрасою музею є справжній мурашник, що розташувався біля Пастушої Стаї.

— На Великдень о 18:00 у парку «Знесіння» відбудеться пісенна ватра, особливо це цікаво буде молоді та тим, хто любить поспівати. Тут обов'язкова попередня реєстрація .

У центрі міста вже можна завітати на VІ Фестиваль писанок, де можна оглянути близько півсотні авторських писанок (площа Музейна біля Домініканського собору). Цікаві заходи відбуватимуться також на площі Ринок та проспекті Свободи. А вже у понеділок, 2 травня, з 11:00 до 17:00 всі охочі можуть взяти участь у традиційній забаві «Поливаний понеділок», де будуть облаштовані окремі зони для дітей та дорослих.

Відбуватимуться також заходи у Парку культури, мікрорайонах тощо.