Чер 18, 2016

У Львові презентували "Електронну карту майданчиків"

У Львові презентували "Електронну карту майданчиків"

Управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради спільно з ГО «Батьки в дії» та активними батьками Львова працює над кампанією «Львів - місто, дружнє до сімей і дітей». «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей» - це громадська ініціатива створена для обміну думок і об’єднання зусиль активних батьків, які хочуть покращити умови в місті, пов’язані з народженням та вихованням діток.

«Карта дитячих майданчиків» на платформі www.childfriendly.lviv.ua  — це проект, який придумала та розробила ГО «Батьки в дії» спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту ЛМР. Ідея виникла у кількох львівських мам, які щодня гуляючи на дитячих майданчиках, зрозуміли, що догляд за майданчиками відбувається незадовільно, а куди надсилати скаргу батьки не знають, і на звернення тих, хто пробував скаржитись, часто ніхто не реагував. Ця карта повинна стати сучасним рішенням для батьків, які хочуть ознайомитися зі станом певних дитячих майданчиків, повідомити про поломки на території майданчику, а також знайти місце, де можна погуляти із дитиною»,  – розповідає голова ГО «Батьки в дії» Юля Гвоздович, депутат Львівської міської ради.

«Наразі важко говорити скільки часу займе ремонт майданчика, оскільки він може потребувати різної суми бюджетних коштів. Але ми надіємось на підтримку Львівської міської ради та райадміністрацій щодо вчасного реагування на запити батьків», - розповідає член ГО «Батьки в дії» Мар’яна Кузько.

Отже, а як цією картою користуватися?

На мапі батьки мають змогу дізнатися точне розташування певного майданчика, балансоутримувача об'єкта, технічний стан, який позначається значками зеленого (добрий), жовтого (задовільний) та червоного (поганий) кольорів. Якщо батьки помітили на майданчику якусь поломку, то навіть на місці зі своїх гаджетів можуть повідомити про це нам без жодних труднощів.

Над самою картою Ви побачите три рубрики:

 

У рубриках «Повідомити про проблему»та «Подати скаргу/пропозицію» Вам слід вказати конкретні несправності на майданчику,пропозиції, а також свої контактні дані (додаток у складі фотодоказу вітається). Далі Ваш "меседж" надходить до адміністратора ГО «Батьки в дії», який в свою чергу формує запит до Районної адміністрації. Потім ми чекаємо, поки РА розгляне запит та усуне проблему. За станом розгляду запиту автор може спостерігати в режимі он-лайн на нашому сайті.

Ця карта — чудова можливість для мешканців, які мають тепер змогу комунікувати із владою в питаннях технічного та якісного стану дитячих майданчиків швидко. Щиро сподіваємося, що батьки підтримають нашу ініціативу та надсилатимуть нам фото, та долучатимуться до вирішення проблем на майданчиках через використання цього ресурсу.